• Doda i Emil Haidar na wakacjach
  Miłość Dody i Emila Haidara kwitnie, a w dodatku wbrew temu, co zapowiadała gwiazda, coraz częściej para obnosi się swoim szczęściem na forum publicznym. Ostatnio Doda pokazała zdjęcia ze wspólnego wyjazdu w ciepłe kraje.
 • Kasia Sobczyk (1945 – 2010)
  Była gwiazdą polskiego bigbitu lat 60. Jej piosenki śpiewała cała Polska. Wylansowała takie przeboje, jak: "O mnie się nie martw", "Nie bądź taki szybki Bill" i "Trzynastego". 70 lat temu, 21 lutego 1945 roku urodziła się Katarzyna Sobczyk, dla wielu wciąż królowa polskiej piosenki.
 • Tomasz Kammel na konferencji ramówkowej TVP2
  Tej wiosny telewizyjna Dwójka zrezygnowała z programów typu talent show, na rzecz bogatej oferty filmowej i serialowej. Wśród propozycji znajduje się wiele polskich produkcji, w tym wyczekiwany 2. sezon "Krew z krwi" oraz serialowa wersja filmu Patryka Vegi "Służby specjalne".
 • O mnie się nie martw
  Telewizja Polska jest zadowolona z wyników oglądalności swojego nowego serialu "O mnie się nie martw". Stacja planuje emisję kolejnego sezonu już wiosną.
 • Katarzyna Zielińska
  Kilka dni temu media obiegła wiadomość, iż Katarzyna Zielińska otrzymała główną rolę z najnowszym serialu TVP2 "O mnie się nie martw". Okazuje się jednak, że aktorka faktycznie pojawi się w produkcji, nie będzie jednak jej główną gwiazdą. Pierwszeństwa ustąpi Joannie Kulig.
 • Katarzyna Zielińska
  Zaledwie kilka dni temu media obiegła wiadomość, iż Katarzyna Zielińska dołączyła do obsady "Przyjaciółek", teraz zaś okazuje się, że to nie koniec jej sukcesów. Aktorka otrzymała bowiem jedną z głównych ról w nowym serialu TVP2, "O mnie się nie martw".