• Nagrobek generała Andrzeja Błasika
  Telewizja Republika ujawniła w poniedziałek fragmenty rozmów z posiedzenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego z 19 maja 2011 r. Dotyczą one sposobu ustalania przez komisję rzekomej obecności gen. Andrzeja Błasika w kokpicie Tu-154 tuż przed katastrofą smoleńską.
 • Antoni Macierewicz
  Wzmocnienie obecności amerykańskiej w Polsce jest pierwszorzędnym tematem każdej mojej rozmowy z przedstawicielami Stanów Zjednoczonych - powiedział we wtorek szef MON Antoni Macierewicz. Poinformował, że w środę udaje się z wizytą do USA.
 • Antoni Macierewicz
  Stany Zjednoczone są gotowe jak najszybciej rozpocząć rozmieszczenie swych wojsk na terenie Polski – powiedział PAP minister Antoni Macierewicz, przebywający z wizytą w USA. W piątek uczestniczył w konferencji na Uniwersytecie Stanowym Rutgersa w New Jersey.
 • Poszedł obejrzeć "Obecność 2" i przypłacił to życiem
  65-letni miłośnik horrorów, który wybrał się na pokaz filmu "Obecność 2" w mieście Tiruvannamalai w stanie Tamilnadu, nie poradził sobie z ogromnym napięciem i doznał ataku serca. Po przewiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł – informuje "The Times of India".
 • "Summer Camp": Wakacje z piekła rodem
  27 maja na ekrany polskich kin wejdzie "Summer Camp" – nowy horror producentów "Obecności" i "[REC]". Jest się czego bać?
 • 10. "Mgła"
  Halloween to czas dyń i demonów. Także tych, które przez lata straszyły nas z kinowych ekranów. Które z nich robiły to najskuteczniej? Oto złota dziesiątka najlepszych filmów o duchach według Stopklatki.
 • Amerykanie kochają Wolverine'a
  Obraz "Wolverine" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • "Obecność"
  Bohaterowie "Obecności" są prawdziwi. Lorraine Warren i jej mąż Ed zrobili zawrotną karierę jako demonolodzy badający zjawiska paranormalne, m.in. słynne nawiedzenie domu w Amityville. Film Jamesa Wana także oparty jest na prowadzonej przez nich sprawie – rzekomo tak drastycznej, że dopiero niedawno zostały ujawnione jej kulisy. I już nawet ten marny chwyt reklamowy może dać pojęcie, jaką jest produkcją.
 • "Obecność" – wyłącznie ograne chwyty
  James Wan próbuje nabrać widzów na "Obecność" – kolejną historię o nawiedzonym domu.
 • 1. "Obecność" – 41,5 miliona dolarów
  Na zjawiska nadprzyrodzone nawet Minionki nic nie poradzą. Obraz twórcy "Piły", Jamesa Wana – "Obecność" zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiego box office. Oto 10 filmów, które w ostatni weekend najczęściej wybierali w kinach za oceanem.