• Ocet jabłkowy
  Wiele osób ma go w swojej kuchni, nie zdając sobie nawet sprawy z jego prozdrowotnych właściwości. Tymczasem ocet jabłkowy to prawdziwie naturalny lek i wbrew temu, co się powszechnie uważa, nie tylko pomaga utrzymać prawidłową wagę. Zobacz, dlaczego warto sięgać po ocet z jabłek jak najczęściej.
 • Zdrowa dieta
  Klucz do sukcesu w odchudzaniu może mieć całkiem smaczne oblicze...
 • Kobieta w jesiennej scenerii
  Gdy nadchodzi jesień, organizm powoli przestawia się na tryb „trzeba przetrwać tę zimę” i coraz częściej mamy ochotę na ciepłe, słodkie i wysokokaloryczne potrawy...
 • Kobieta w średnim wieku biegnie
  Wiele pań po pięćdziesiątym roku życia nie może pochwalić się płaskim lub tylko lekko zaokrąglonym brzuchem, bo na jego miejscu pojawia się piłeczka, która nie chce zniknąć. Dlaczego tak się dzieje? Co jeść, aby zrzucić zbędne kilogramy?
 • Otyła kobieta je słodycze
  Wiele Polek jest sfrustrowanych tym, jak wygląda - aż 64% przyznaje się do bycia na ciągłej diecie. Niestety, będąc na tej diecie, kobiety same siebie oszukują i podjadają.
 • Katarzyna Nosowska, Ewa Chodakowska
  Założony przez Katarzynę Nosowską Gang Grubasów z pewnością poczuje się zawiedziony na wieść, iż wokalistka właśnie postanowiła zawalczyć o smukłą sylwetkę. Co więcej, robi to pod okiem samej Ewy Chodakowskiej, z której dotychczas delikatnie naigrywała się w swoich słynnych filmikach.
 • Dziecko z nadwagą u lekarza
  Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Polsce lawinowo rośnie liczba otyłych dzieci – należą one do najszybciej tyjących w Europie. Szacuje się, że co piąte dziecko w wieku szkolnym ma nadwagę lub jest otyłe.
 • Jedzenie w podróży
  Zdarzyło Ci się kiedyś przywieźć z urlopu nie tylko pamiątki, ale też kilka nadprogramowych kilogramów? Nie jesteś w tym sama. Letnia atmosfera sprawia, że się rozleniwiamy i pozwalamy sobie na więcej niż zazwyczaj. To nic złego. Musisz jedynie pamiętać o kilku prostych zasadach, a po lecie już nigdy więcej nie będziesz musiała walczyć o szczupłą sylwetkę.
 • Odchudzanie
  Kolejne diety zawodzą? Nie wiesz już, czy stosować paleo, być gluten free, a może wyeliminować produkty o wysokim indeksie glikemicznym? Tak naprawdę w odchudzaniu nie chodzi o testowanie kolejnych modnych jadłospisów, ale o wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych, które pomogą pozbyć się nadmiaru kilogramów bez ryzyka efektu jo-jo, nabawienia się niedoborów witamin czy ważnych składników odżywczych. Dlatego razem z lekarzem podpowiadamy, jak wkroczyć na dobrą drogę radzenia sobie z nadwagą.
 • Kobieta je burgera
  Najpierw masa wyrzeczeń, diety i godziny ćwiczeń. Potem efekty, które z radością eksponujemy na plaży. Później z kolei następuje dramatyczny zwrot: pierwsze dodatkowe kilogramy po urlopie, jesienno-zimowe zapasy w postaci „oponki” na brzuchu i przednoworoczna depresja po świątecznym łakomstwie oraz mocne postanowienie ponownego przejścia na dietę. Jak wyrwać się z błędnego koła wiecznego odchudzania, rozpoczynając od unikania wakacyjnych pułapek, które są pierwszym krokiem do zaprzepaszczenia wypracowanej wagi?