• Doda na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies"
  Często dziennikarze pytają: „Twój głos jest taki głośny - dlaczego nie wykorzystujesz go, żeby protestować i apelować do ludzi, aby piętnowali niektóre zachowania polityków?”. Odpowiadam, że niby dlaczego mam to robić. Ja mam pod swoją sceną zwolenników PiS i ich przeciwników. Opowiadając się po jednej ze stron, obrażam połowę mojej widowni. A nas ma łączyć muzyka, nic więcej - mówi w rozmowie z dziennik.pl Doda.
 • Marcin Dorociński
  To była jedna z najważniejszych ról zagranych przez Marcina Dorocińskiego. Powróci do niej w filmie "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. 
 • Maciej Stuhr w "Pokłosiu"
  Czy Władysław Pasikowski się ukrywa? Dlaczego nie udziela wywiadów? Czy przeprosi za "Pokłosie"? Co ma do powiedzenia tym, którzy w internecie opluwają jego film i Macieja Stuhra? Reżyser odpowiada na zarzuty w liście skierowanym do Moniki Olejnik.
 • Krzysztof Krauze i Joanna Kos-Krauze
  Krzysztof Krauze i Joanna Kos-Krauze pracują wspólnie nad scenariuszem filmu fabularnego na temat wydarzeń w Jedwabnem, który następnie chcieliby przenieść na ekran.
 • Pasikowski zaczął zdjęcia do filmu o pogromach Żydów
  Władysław Pasikowski zaczął zdjęcia do filmu "Pokłosie" o pogromach Żydów w regionie łomżyńskim i na zachodniej Białostocczyźnie latem 1941 roku. To jego pierwszy fabularny film od dekady - informuje "Rzeczpospolita".