• Andrzej Duda
  Nie milkną echa po informacji, że prezydent Andrzej Duda objął honorowym patronatem jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Część uczestników 39. Maratonu Warszawskiego zapowiedziała, że nie weźmie w nim udziału.
 • Prezydent Andrzej Duda
  Kancelaria Prezydenta odmówiła objęcia honorowym patronatem zbliżającej się premiera całości Dziadów Adama Mickiewicza w reżyserii Michała Zadary w Teatrze Polskim we Wrocławiu.
 • Ani jedna stacja radiowa nie chciała objąć patronatem solowej płyty Pawła Kukiza, która ukaże się na rynku 4 września. Muzyk, który poinformował o tym na Facebooku, przyznał, że nie dziwi się postawie Radia ZET czy RMF. Ale wymienił też radiostacje, co do których nie sądził, że "playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem".
 • Wyjątkowa impreza dla młodych mama
  Bezpłatne porady położnej, konsultanta laktacyjnego, dietetyka, instruktora chustowania… Nauka masażu i kąpieli maluszka, bezpłatne badania a na dodatek – możliwość pozowania w profesjonalnej sesji fotograficznej i wygrania atrakcyjnych nagród. Takie oto atrakcje czekają na młode i przyszłe mamy na wyjątkowej imprezie, która odbywa się pod naszym patronatem.
 • Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko
  Kolejna edycja znakomitej imprezy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam! Eksperci zdradzą im tajniki dbania o dziecko oraz własne zdrowie i urodę. Pokażą, jak uwiecznić najwspanialsze chwile z maluchem i jak zachować się w tych bardziej dramatycznych. W programie również wiele innych atrakcji. Wraz z Odetą Moro-Figurską serdecznie zapraszamy mamy do Krakowa na akcję “SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO”, która odbywa się pod naszym patronatem.
 • Szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko
  Konsultant laktacyjny, dietetyk, położna, fizjoterapeuta. Porady tych ekspertów są bezcenne dla przyszłych i świeżo upieczonych mam. Ich rad można będzie zasięgnąć podczas wyjątkowego wydarzenia, które odbywa się pod naszym patronatem. Zapraszamy wraz z Odetą Moro-Figurską!
 • Breast Friends
  Kobiece piersi wymagają ochrony. Warto, by kobiety mogły w tym liczyć na pomoc bliskich. Oto myśl przewodnia kampanii „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi”, której patronował Dziennik.pl. Podczas finału IV edycji akcji rozstrzygnięto związany z nią konkurs. Przeczytaj, co się działo i zobacz nagrodzone prace.
 • Finał IV edycji kampanii „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi”
  Rozdanie nagród zwycięzcom konkursu, wystawienie ich prac na licytację i aukcja z udziałem gwiazd polskiej sceny – tak wyglądał finał kampanii „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi”. Jej czwarta edycja odbywała się pod patronatem Dziennika.pl. Zobacz, co się działo podczas finałowej imprezy.
 • Czy masz przyjaciela od piersi?
  Najpiękniejsze w kobiecym ciele. Są symbolem macierzyństwa. A jednak to właśnie w nich może czaić się największy morderca kobiet. Twoje piersi. Czy masz przyjaciela, który się o nie troszczy? Takie pytanie zadaje niezwykła kampania. Patronat nad nią objął Dziennik.pl. Przeczytaj i zostań Przyjacielem od Piersi!
 • Z raportu opracowanego w biurze Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wynika, że w 2009 roku w Polsce miało miejsce 5 050 wypadków drogowych z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. W zdarzeniach tych 128 dzieci poniosło śmierć, a 5058 doznało obrażeń.