• Siostra Cristina Scuccia
  W sumie będzie 70 scen. Na jednej Piotr Rubik, na innej siostra Cristina. Na jeszcze innej Curtis Chapman. Gdzie to wszystko? Na Festiwalu Młodych, który odbędzie się w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Piotr Rubik i Anna Wendzikowska w Rubik Music School
  W przedszkolu Piotra Rubika dzieci biorą udział w zajęciach instrumentalnych i wokalnych, mają też styczność z żywą muzyką. Artysta organizuje tam bowiem próby przed koncertami. Muzyk twierdzi, że dzieci tak lubią jego przedszkole, że nie chcą z niego wychodzić.
 • Agta i Piotr Rubikowie z córkami Helenką i Alicją
  Agata Rubik, mama dwóch córek 6-letniej Heleny oraz 2-letniej Alicji, uwielbia stroić swoje dzieci. Żona Piotra Rubika przyznała, że kupuje im więcej rzeczy niż sobie. Starsza córka zgadza się z wyborami mamy, natomiast młodsza ma już własny gust.
 • Radzimir Dębski
  Jak wynika z szumnych zapowiedzi, nowa oprawa "Wiadomości" ma być prawdziwą rewolucją w "historii polskich newsów". - O 19:30 będzie można zobaczyć i usłyszeć jakość znaną dotychczas wyłącznie z wielkich produkcji filmowych - chwali się TVP w komunikacie prasowym. Ile kosztowała nowa czołówka?
 • Piotr Rubik z córką
  Popularny kompozytor postanowił zainwestować duże pieniądze w swój nowy pomysł. Rubik chce otworzyć przedszkole, w którym dzieci będą miały możliwość obcowania z muzyką.
 • Agata Rubik i Jolanta Paskudzka
  Jakiś czas temu, w jednym z wywiadów, Piotr Rubik powiedział, że uwielbia swoją teściową i ma z nią świetnie relacje. Jeśli dodałby jeszcze, że to piękna kobieta, to jego żona Agata mogłaby być zazdrosna... Jolanta Paskudzka naprawdę świetnie wygląda, a w dodatku jest w podobnym wieku co jej zięć...
 • Piotr Rubik uzyskał 9% wszystkich głosów
  Polacy lubią sezonowe przeboje i artystów, których sława przemija po paru miesiącach. Ale ufają tylko gwiazdom o ugruntowanej pozycji. Takie wnioski płyną z przeprowadzonego przez Reader's Digest tegorocznego badania European Trusted Brands. Pierwsze miejsce przypadło w nim Piotrowi Rubikowi, któremu wierzy 9% rodaków. Oto lista muzyków darzonych w Polsce największym zaufaniem.
 • Piotr Rubik wierzy we wróżby i najwyraźniej ma ku temu powód. Jak przyznał ostatnio, wróżka przepowiedziała mu, że po raz kolejny zostanie tatą. Kompozytor twierdzi, że ta przepowiednia właśnie się sprawdziła.
 • "Bitwa na głosy"
  Już w tę sobotę, pierwsza drużyna "Bitwy na głosy" opuści show! Wszystkie gwiazdy „Bitwy na głosy“ staną na jednej scenie wraz ze swoimi zespołami, ale tylko dwie ekipy mogą czuć się bezpieczne. Drużyny Ewy Farnej i Juli na pewno nie pożegnają się jeszcze z programem. Pozostali muszą zawalczyć o to, by pozostać w grze. Jakie niespodzianki przygotowali dla telewidzów?
 • Już 8 września pierwsza bitwa wokalna! Nowe osobowości zadebiutują w roli ekspertów. Cztery zespoły pod wodzą pięciu gwiazd jako pierwsze rozpoczną muzyczny pojedynek. Tylko jedna drużyna dzięki głosom widzów będzie bezpieczna w pierwszej eliminacji. Kto zwycięży w pierwszym odcinku 3. edycji "Bitwy na głosy"?