• Nominacje w kategorii najlepsza piosenka: Rihanna "We Found Love" feat. Calvin Harris
  Europejska MTV ogłosiła nominacje do swoich nagród. Prym wśród nominowanych wiedzie Rihanna, która ma szansę zdobyć aż 6 statuetek. Tuż za Barbadoską uplasowała się Taylor Swift z pięcioma nominacjami. Justin Bieber i Katy Perry mogą pochwalić się czterema nominacjami, a Lady Gaga i Nicki Minaj trzema. Nie wiadomo jeszcze kto poprowadzi ceremonię, ani czyich występów można się na gali spodziewać. Wiadomo jedynie, że uroczystość odbędzie się 11 listopada we frankfurckiej Festhalle. Oto nominowani w głównych kategoriach...
 • Shakira nagrała duet z Pitbullem
  Do sieci trafił utwór "Get It Started" nagrany przez Pitbulla i Shakirę. Kawałek wejdzie do programu albumu Pitbulla, "Global Warming", który ukaże się w tym roku. Za produkcję numeru odpowiedzialni są RedOne i Afrojack.
 • Jennifer Lopez zatańczy znów z Pitbullem
  Jennifer Lopez do pracy nad nową piosenką – "Dance Again" – zaangażowała sprawdzony duet: Pitbulla i producenta RedOne'a, z którym miała okazję współpracować przy kawałku "On The Floor".
 • Pitbull wystąpi w Gdańsku
  7 czerwca na otwarcie Strefy Kibica w Gdańsku wystąpi Pitbull. Będzie to jego pierwszy koncert w naszym kraju.
 • Jennifer Lopez najpopularniejsza w serwisie YouTube
  Klip do piosenki Jennifer Lopez "On The Floor" to najczęściej oglądany w kończącym się roku teledysk w serwisie YouTube.
 • Raper Pitbull
  Swoje zdolności muzyczne udowodnił wysoką sprzedażą albumów, a teraz postanowił sprawdzić swój talent aktorski. Raper Pitbull pojawi się gościnnie w serialu "Glee", w rolę jego serialowej matki wcieli się zaś Gloria Estefan .
 • Legendarny Kloss – Stanisław Mikulski
  Twórca nagradzanego "Pitbulla" Patryk Vega realizuje film kinowy o Hansie Klossie. W obsadzie znaleźli się m.in. Stanisław Mikulski i Emil Karewicz. Obaj w znakomitej formie.