• Jennifer Lopez wodzi na pokuszenie...
  Do sieci trafił klip do nagrania "Back It Up" Prince'a Royce'a. W utworze gościnnie pojawiają się Jennifer Lopez i Pitbull. Oboje występują też w teledysku. J.Lo w roli seksownej kusicielki...
 • Jennifer Lopez podczas ceremonii otwarcia mundialu w Brazylii
  Jennifer Lopez kilka razy zmieniała zdanie, co do występu na otwarciu Mundialu. Koniec końców jednak pojawiła się na stadionie w Sao Paulo i... zachwyciła wszystkich, nie tylko kibiców.
 • Jennifer Lopez z Pitbullem na Mundial
  Jennifer Lopez i Pitbull przygotują oficjalną piosenkę na nadchodzące Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W realizacji nagrania wspomoże ich jeszcze brazylijska wokalistka, Claudia Leitte.
 • Jennifer Lopez prezentuje "Live It Up"
  Jennifer Lopez opublikowała teledysk do najnowszej piosenki, "Live It Up". Wideo zaczyna się w Paryżu, gdzie wokalistka przygotowuje się do pokazu. W dalszej części widzimy Lopez na plażowej imprezie z kolegą z Miami oraz podczas show z tancerzami. Numer poprzedza dziesiąty album Lopez, którego premiera planowana jest na listopad tego roku.
 • Jennifer Lopez zatańczy znów z Pitbullem
  Jennifer Lopez do pracy nad nową piosenką – "Dance Again" – zaangażowała sprawdzony duet: Pitbulla i producenta RedOne'a, z którym miała okazję współpracować przy kawałku "On The Floor".
 • Jennifer Lopez najpopularniejsza w serwisie YouTube
  Klip do piosenki Jennifer Lopez "On The Floor" to najczęściej oglądany w kończącym się roku teledysk w serwisie YouTube.