• Patryk Vega na premierze filmu "Kobiety Mafii"
  - Okres zdjęciowy był dla mnie najcięższy w życiu - mówi o filmie "Kobiety mafii" Patryk Vega, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim kinie, reżyser m.in. "Botoksu", serialu"PitBull" oraz dwóch filmów z tej serii: "Nowe porządki" i "Niebezpieczne kobiety". W rozmowie z nami Vega zdradza, kiedy ostatnio oglądał polski film, a także na jakim filmie zdarzylo mu się płakać.
 • "Pitbull. Ostatni pies" w kinach od 15 marca 2018 roku. Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments
  W Warszawie zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora. "Pitbull. Ostatni pies" trafi do kin 15 marca 2018 roku.
 • Doda w filmie "Pitull. Ostatni pies" fot. Krzysztof Wiktor (c)Ent One Investments
  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Wśród nowych bohaterów ważną rolę ma do odegrania... Doda. Zobacz zdjęcia z produkcji, która w kinach w 2018 roku.
 • Grażyna Szapołowska w filmie "Botoks"
  Filmy Patryka Vegi ścigają się ostatnimi laty tylko miedzy sobą - "Botoks" już lepszy od ostatniego "Pitbulla". Potrzebował na to raptem 10 dni.
 • Kadr z filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Patryka Vegi. Premiera 11 listopada. fot. ©ent One Investments
  Tego jeszcze nie było. Polski film w czołówce najchętniej oglądanych obrazów w Wielkiej Brytanii. To wielki sukces obrazu "Pitbull: Niebezpieczne kobiety" pokazujący też siłę polskiej emigracji. Pitbull  pierwszy weekend zarobił trochę pona 448 tysięcy funtów i uplasował się tuż za gigantami kina.
 • Kadr z filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Patryka Vegi. Premiera 11 listopada. fot. ©ent One Investments
  Jest już niemal pewne, że film Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" będzie najpopularniejszym obrazem w tym roku w kinach. Już teraz jest numerem jeden, a będzie pokazywany do końca roku. Mocny film widziało już 2 131 widzów