• "Auta 3" od 15 czerwca w kinach
  Jeden z największych hitów kinowych ostatnich dziesięciu lat powraca. Zygzak McQueen będzie musiał sprostać nie tylko nowym, szybkim samochodom. Bohater, który znów przemówi głosem Piotra Adamczyka, będzie musiał poradzić sobie z niezwykłą popularnością...
 • "Coco" od Pixara w kinach 24 listopada
  W listopdzie trafi do kin kolejna animacja od studia Pixar. Tym razem odwiedzimy w niej m.in. Krainę Zmarłych. I to wciąż jest opowieść dla dzieci.
 • 10. "Potwory i spółka"
  Przy okazji premiery "Gdzie jest Dory?" – nowego, murowanego hitu Pixara, przypominamy stworzoną przez serwis Vulture.com listę najlepszych pełnometrażowych dzieł zespołu Johna Lassetera, Andrew Stantona i Pete'a Doctera oraz Marka Andrewsa i Brendy Chapman. Oto przebojowe produkcje słynnego studia – od najsłabszej do najlepszej animacji…
 • W "Gdzie jest Dory?" ryby są bardzo ludzkie
  "Gdzie jest Dory" to sympatyczne spotkanie z bohaterami Pixarowskiego przeboju sprzed ponad dekady.
 • Strachliwy Apatozaur Arlo poznaje świat
  A gdyby tak asteroida, której uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, minęła Ziemię? To nas by ominęła przyjemność, jaką jest seans najnowszej produkcji studia Pixar. Z "Dobrym dinozaurem" warto spotkać się oko w oko, bo właśnie trafił na płyty DVD i Blu-ray.
 • "Dobry dinozaur" – nowe dziecko Pixara
  W sieci pojawił się nowy fragment animacji "Dobry dinozaur".
 • Zobacz dobrego dinozaura Pixara
  W sieci pojawił się pełen zwiastun animacji "Dobry dinozaur" ("The Good Dinosaur").
 • "W głowie się nie mieści" – rewelacja Cannes w polskich kinach
  Trudno właściwie wyobrazić sobie, co nie mieści się w głowie twórców najnowszej animacji Pixara. Ich film to najzgrabniejsze połączenie jakości, techniki, dydaktyki i humoru, jakim obdarzyło nas w ostatnim czasie kino.
 • Twórcom "Sarili" udaje się przemycić kilka wartościowych treści
  "Sarila" to niemrawa wycieczka dla najmłodszych do prehistorii czasu i formy. Kanadyjską produkcję od standardów studia Pixara dzielą wieki. Kanciaste animacje przywodzą na myśl początki osiągnięć w tej dziedzinie. Zestawiona ze współczesnymi standardami "Sarila" jawi się jako ameba: ma mocno ograniczone ruchy, ale zachowuje indywidualizm.
 • "Merida Waleczna"
  Kopciuszek, Śnieżka, Śpiąca Królewna... a teraz również Merida Waleczna. Młoda i dzielna wojowniczka ma wielkie szanse, by dołączyć do grona ukochanych bohaterek dziecięcych bajek. I to już wkrótce. Najnowsza produkcja studia Pixar na srebrnych ekranach w Polsce zadebiutuje 17 sierpnia. Merida o płomiennych włosach podbiła już Amerykę, debiutując na pierwszym miejscu box office'u. Czas na Polskę!