• osiedle
  Choć wielu deweloperów ma w swojej ofercie propozycje wykończenia mieszkania, ciągle nie jest to jeszcze rynkowy standard. Głównym powodem jest niskie zainteresowanie nabywców lokalami gotowymi. I mimo, że nasz rynek ewoluuje w kierunku standardów zachodnich, a eksperci zastanawiają się kiedy nadejdzie kres mieszkań w standardzie deweloperskim, ekonomia jest nieubłagana.
 • Mieszkanie
  Mieszkańcy będą decydowali o standardzie wykończenia lokali w rządowym programie Mieszkanie plus - powiedział PAP wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń.
 • Mieszkanie
  Proste porównanie cen mkw. nowych nieruchomości nie jest jednoznacznym kryterium wyboru dla kupujących. Nawet jeśli rozpatrujemy mieszkania oferowane przez deweloperów w tej samej gminie, mieście lub w tej samej dzielnicy, ich ceny mogą się znacznie różnić. Ta różnica może wynikać z odmiennego standardu wykończenia mieszkania - a wtedy mniejszy wydatek to tylko pozory.
 • Mieszkanie
  Budują bogaci dla bogatych, by luksusowe apartamenty sprzedawały się na pniu. Promują je po cichu. Z dala od ludzkich oczu i uszu. Taki przynajmniej powinien być standard.