• Podkład pod makijaż
  Ten kosmetyk ma decydujące znaczenie dla makijażu - warto zadbać o to, by był właściwie dobrany. 
 • Różne typy kobiecej urody
  Każdej kobiecie można przypisać pewien kolorystyczny typ urody, analizując odcień jej cery, kolor włosów i oczu. Ustalony typ urody posiada indywidualny zestaw kolorów i ich intensywności, który wydobywa i podkreśla naturalne piękno oczu i cery.
 • Piękna twarz kobiety
  Dla większości kobiet podkład to absolutna podstawa codziennego makijażu. Bez jego nałożenia spora część z nas w ogóle nie wychodzi z domu. Zazwyczaj niechętnie próbujemy marek i odcieni, których jeszcze nie znamy, trzymając się produktów, którym raz zaufałyśmy. To błąd, który bardzo często odbija się na kondycji naszej skóry, uważają specjaliści od makijażu.
 • Usta z czerwoną szminką
  Pastelowe barwy i koniecznie czerwona szminka – oto makijażowy „must have” tej wiosny. Wiosenna  świeżość przede wszystkim! Tylko jak stworzyć wizaż, który nie tylko odzwierciedli najnowsze trendy, ale podkreśli urodę? Radzi znana makijażystka Pat McGrath.
 • Kobieta wykonująca makijaż
  Co jest niezbędne do tego, żeby szybko i łatwo wykonać makijaż? Wcale nie tona kolorowych kosmetyków!
 • Makijaż to tajna broń kobieca, jednak użyta w niewłaściwy sposób, może obrócić się przeciwko nam.
  Makijaż to tajna broń kobiet, która umiejętnie stosowana, potrafi zdziałać cuda. Jeśli jednak nie wiemy, jak się nim posługiwać, może wywołać efekt odwrotny od zamierzonego. Wiele pań ma problemy z posługiwaniem się kolorowymi kosmetykami, co często daje bardzo nieestetyczny a niekiedy nawet kuriozalny efekt. Oto kilka najczęstszych błędów popełnianych w sztuce makijażu.
 • Kosmetyki do opalania to wakacyjny niezbędnik
  Jak zabłysnąć na plaży i nie przedawkować kąpieli słonecznej? Najlepiej zaopatrzyć się w kosmetyki odpowiednie na letnią porę. Nie warto przepłacać: ceny specyfików mogą się różnić nawet o kilkadziesiąt procent. Gdzie znaleźć najtańsze? Oto wyniki badań.
 • Górniak wygryzła Foremniak w reklamie kosmetyków
  Soraya ma nową ambasadorkę. Twarzą marki została Edyta Górniak. Wcześniej kosmetyki tej firmy reklamowała Małgorzata Foremniak.