• Maciej Maleńczuk
  Nagrania na ten album zakończyły się wiosną, cztery dni przed śmiercią Wojciecha Młynarskiego. Artysta postanowił wstrzymać się z jej wydaniem do jesieni.
 • Amfiteatr w Kielcach
  19 sierpnia w Kielcach odbędzie Koncert Polskiej Piosenki „Gwiazdy Letniego Nieba”, którego producentem artystycznym jest Telewizja Polska. W amfiteatrze „Kadzielnia” wystąpią m.in. Natalia Kukulska, Urszula, Lombard i Katarzyna Cerekwicka.
 • Amfiteatr w Opolu
  Nie należy upolityczniać sporu dookoła festiwalu w Opolu, dlatego nie widzimy możliwości, żeby minister kultury i dziedzictwa narodowego, który jest politykiem, angażował się w ten spór - powiedział w czwartek w Sejmie wiceminister kultury Paweł Lewandowski. Zapytany o spór TVP z artystami, odpowiedział: - Wychodzę z założenia, że w spory małżeńskie nie należy wchodzić, poczekajmy, pewnie i tak się pogodzą. O "destrukcję festiwalu" oskarżył prezydenta Opola.
 • Monika Borzym
  „Back To The Garden” to płyta, na której Monika Borzym zaśpiewała piosenki z repertuaru Joni Mitchell. Rozmawiamy o tym, po co sięgać po kompozycje, które w Polsce są stosunkowo słabo znane, o co Monika darła koty z producentami „Superstarcia” oraz jak ważny w jej życiu jest Ten Typ Mes.