• Ryby w puszczce
  Jeśli w naszej diecie znajdzie się nadmiar pewnych składników, organizm może zacząć się buntować. Białko pełni bardzo ważną rolę, ale jego zbyt duża ilość może spowodować przykre dolegliwości. Pogarsza się nastrój, nerki zaczynają gorzej pracować, powstają kłopoty z przewodem pokarmowym, oddech jest nieprzyjemny.
 • Włochy
  138 osób odniosło obrażenia podczas poniedziałkowej bitwy na pomarańcze, organizowanej co roku na zakończenie karnawału w mieście Ivrea na północy Włoch. Bilans podały władze miasta, do którego na pojedynek na cytrusy przybywają dziesiątki tysięcy turystów.
 • Jak nawodnić organizm?
  Wiadomo, że latem trzeba dużo pić, bo jest gorąco. Ale jesień i zima to sezon grzewczy, powietrze w domu jest suche, w biurze – jeszcze bardziej, bo cały czas chodzi klimatyzacja. Trzeba się więc nawadniać, a sposobem na to jest nie tylko woda.
 • Sok pomarańczowy
  Zamiast narzekać na słabą pamięć i koncentrację, podkręć działanie mózgu. Pomoże ci w tym codzienne spożywanie soku pomarańczowego.
 • Jeśli chcesz zachować młody wygląd, zamiast do apteki udaj się do warzywniaka
  Kremy, maseczki, suplementy diety i tajemnicze eliksiry to produkty które kuszą ze sklepowych półek obietnicami o wiecznej młodości. Zanim jednak wydamy fortunę na te czarodziejskie mikstury, walkę ze starzeniem się zacznijmy od diety. Na straganie z warzywami znajdziemy więcej zbawiennych dla naszej urody produktów, niż w aptece czy jakimkolwiek sklepie kosmetycznym.