• Mieszkanie w stylu boho
  Umiejętne wykorzystanie karty kredytowej, meble za darmo lub bezkosztowe finansowanie – to tylko część sposobów na wyposażenie mieszkania na wynajem bez wykorzystania oszczędności – doradza Open Finance.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  Home Broker podpowiada, na co uwagę powinna zwrócić rodzina z potomstwem. Warto przy zakupie pamiętać, że mieszkanie powinno spełniać nasze oczekiwania nie tylko dziś i jutro, lecz i za kilka lat. To ważne, bo w przypadku dzieci potrzeby zmieniają się dużo szybciej niż u dorosłych.
 • Mieszkanie
  Samodzielne urządzanie wnętrza domu może być zajęciem zarówno przyjemnym, jak i trudnym. Przydać się tu może umiejętność patrzenia na meble, podłogi i dekoracje, jako na elementy tworzące spójną całość. Cała sztuka polega na tym, aby z różnorodności uczynić zgraną kompozycję.
 • Łazienka
  Choć biel w łazience zawsze miała się dobrze, amerykańskie badania pokazują, że w 2017 roku jeszcze bardziej zyskała na popularności. O czym warto pamiętać sięgając po farby, kafle i wyposażenie w tym kolorze? Co można zrobić, by biel nie była nudna?
 • kawalerka
  Małgorzata Socha z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Marzenę i Dawida Ślesików, aby pomóc im w urządzeniu wielofunkcyjnego pokoju w kawalerce. W projektowaniu wnętrza pomogły aktorce projektantki wnętrz Karolina Wilk oraz Ewelina Szymczańczak. Jaki był efekt ich współpracy?
 • układanie podłogi
  Zdarza się, że rozpoczynając remont podłogi, decydujemy się wydać więcej niż planowaliśmy np. na piękne deski z litego drewna. Potem jednak, chcąc zmieścić się w zakładanym budżecie, wybieramy najtańsze podkłady czy środki do pielęgnacji. Niestety, w taki sposób możemy wpędzić się w jeszcze większe koszty.
 • Zazwyczaj jest mały mały, wąski i ciemny. Często bywa zagracony. Jak urządzić przedpokój, by pierwsze wrażenie po otwarciu drzwi do mieszkania było doskonałe? Na to pytanie odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" blogerka Beata Lipov.
 • Mieszkanie
  "Poprawki zdarzają się w każdym mieszkaniu" - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Przemysław Wyszkowski, fachowiec w zakresie odbiorów mieszkań. Co trzeba sprawdzić przy odbiorze nieruchomości? Co zrobić z odkrytą wadą?
 • Pracownik
  Nowy rok to czas na postanowienia noworoczne. Jeśli czytasz ten artykuł, to znaczy, że podwyżka jest na Twojej liście postanowień! Zanim jednak zabierzesz się za negocjacje, zastanów się jak skutecznie do nich się przygotować.
 • łazienka
  Majsterkowicz Wiesław Skiba pokazał w "Dzień Dobry TVN", jak zabudować rury w łazience. Jakich narzędzi użył? Jaki jest koszt takiej usługi?