• Kwiaty na Dzień Kobiet
  Według badań 92% z nas nie potrafi wytrwać w realizacji swoich noworocznych postanowień. Jesteś wśród nich? Nie rezygnuj z rozwoju i daj sobie jeszcze jedną szansę. Z okazji najbardziej kobiecego święta w roku – Dnia Kobiet – proponujemy, żebyś raz jeszcze, tym razem na spokojnie i bez akompaniamentu sylwestrowych fajerwerków, zastanowiła się nad tym, czego naprawdę potrzebujesz. Podsuwamy 8 pomysłów na wiosenne zmiany, które dodadzą Ci energii, a zarazem pozwolą żyć spokojniej i po prostu lepiej. Zaczynamy?
 • Sylwester
  Prawie 80 proc. Polaków ma noworoczne postanowienia. W nadchodzącym roku Polacy planują schudnąć, poprawić stan zdrowia, rzucić palenie i zmienić pracę. Większość tych planów kończy się fiaskiem – z badań wynika, że tylko 8 proc. osób realizuje swoje noworoczne postanowienia. Zdaniem psychologów dzieje się tak dlatego, że brak nam samodyscypliny i gotowości do wprowadzenia zmian. Noworoczne postanowienia są jednak okazją do zmierzenia się z własnymi ograniczeniami.
 • Postanowienia noworoczne
  Schudnę, będę biegać, ćwiczyć, rzucę palenie. Nowy Rok to czas przełomu i okazja do postanowień, które mają zmienić nasze życie. Jak co roku wiele osób składa obietnice, które jednak mają małe szanse na realizację. Wedle statystyk prawie 90 procent osób deklarujących zmianę od Nowego Roku, nie dotrzymuje przyjętych celów.
 • Odchudzanie skuteczne, gdy konsultujesz się z dietetykiem
  Nowy Rok jest dobrym momentem, by zadbać o siebie. Wiele osób wśród postanowień noworocznych wymienia zwiększenie aktywności fizycznej lub zmianę nawyków żywieniowych.
 • Jak Polacy dotrzymują postanowień noworocznych?
  Niemal co drugi Polak przygotował w tym roku listę postanowień noworocznych. Najwięcej zmian dotyczy zadbania o siebie czy zdobycia lepszej pozycji zawodowej. Ale wytrwać w nich udaje się zwykle około co dwudziestemu.
 • Jak wcielić postanowienia w życie?
  Określ cel, plan działania, znajdź sojuszników i monitoruj postępy. Oto kilka porad jak rozpocząć zmiany w życiu i wytrwać w noworocznych postanowieniach.