• "Lady M." w kinach od 30 czerwca 2017
  Obraz Williama Oldroyda w oryginale zatytułowany jest "Lady Macbeth". Do polskich kin wkracza jako "Lady M." w najbliższy piątek, 30 czerwca. Młodziutka Katherine wychodzi za mąż za znacznie starszego i majętnego dziedzica, lecz jest lady jedynie z nazwy. Przyszło jej bowiem żyć w świecie mężczyzn, którzy traktują ją wyłącznie jako piękną ozdobę. Coś, na co przyjemnie popatrzeć, czym można się podniecić lub w wyjątkowych sytuacjach pochwalić, a co nie powinno mieć własnej woli. Kiedy Katherine spotyka bezczelnego, emanującego seksualną energią Sebastiana, nowego pracownika męża, zaczyna przechodzić wewnętrzną przemianę. Od tego momentu nie zatrzyma się przed niczym, aby dostać to, czego pragnie. Kobieta uwięziona w sztywnym gorsecie obyczajów to niebezpieczna kobieta... 
 • gleason_still_2A
  W wieku 34 lat, Steve Gleason – była gwiazda amerykańskiej ligi NFL – dowiedział się, że jest chory na stwardnienie zanikowe boczne – postępującą i śmiertelną chorobę neurologiczną. Krótko po diagnozie okazało się, że jego żona Michel, spodziewa się dziecka. Zdeterminowany by przeżyć swoje ostatnie lata życia jak najpełniej, Gleason wyrusza w podróż na Alaskę, tworzy fundację, by pomóc innym chorym, naprawia relację z ojcem oraz nagrywa wideo dziennik dla swojego nienarodzonego syna. Ten inspirujący dokument, wypełniony humorem oraz odwagą, pokazuje człowieka, który toczy nieustanną walkę z bolesną chorobą i przeciwnościami losu po to, by zachować godność. Obraz w piątek, 23 czerwca w polskich kinach.
 • "Wonder Woman" w kinach od 2 czerwca
  Warner Bros i DC Comics rozbudowują swoje filmowe uniwersum. I choć wciąż są daleko od artystycznego sukcesu, "Wonder Woman" jest znacznie lepsza od poprzedników.
 • "Sieranevada" w kinach od 2 czerwca
  Film opowiada o rodzinnej uroczystości, która przeradza się w regularną wojnę domową. Rumuński obraz w polskich kinach od 2 czerwca. Zobacz polski zwiastun.
 • Film "Gru, Dru i Minionki" 30 czerwca 2017 roku w kinach
  Już można się spodziewać pełnych sal kinowych. Poznaliśmy polski zwiastun animowanej komedii dla dzieci (w każdym wieku), która do kin wejdzie 30 czerwca. jej polski tytuł to "Gru, Dru i Minionki".