• J.K. Simmons w filmie "Renegaci"
    W "Renegatach" zobaczymy nie tylko laureata Oscara J.K. Simmonsa, ale też m.in. Sullivana Stapletona, Diarmaida Murtagh, Charlie Bewley, Ewena Bremnera. Muzykę do obrazu napisał Eric Serra. Zespół pięciu członków Navy Seals - amerykańskich komandosów od misji specjalnych - otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję…
  • Kadr z filmu "Habit i zbroja"
    O Krzyżakach opowiada film "Habit i zbroja" – fabularyzowany dokument w reżyserii Pawła Pitery, który trafi do kin 1 września. Scheda zakonu krzyżackiego wciąż rozpala wyobraźnię historyków. Dlaczego perfekcyjnie zorganizowany i bardzo bogaty zakon, upadł? Zobacz zwiastun filmu.
  • "Na pokuszenie" w kinach od 1 września
    O tym filmie mówiło się bardzo dużo podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Nowy obraz Sofii Coppoli "Na pokuszenie" wejdzie do polskich kin 1 września.