• Niepełnosprawne dziecko na wózku inwalidzkim
  Walka o życie dziecka bez walki o jakość życia i dziecka, i jego otoczenia jest niepełna.
 • Maciej Maleńczuk
  Maciej Maleńczuk zostanie oskarżony o pobicie działacza pro-life, poinformowali wczoraj prawnicy Ordo Iuris. Do zdarzenia miało dojść 17 grudnia na krakowskim rynku, a piosenkarza miało sprowokować do działania "banery poszarpanych ciał dzieci". Muzyk zaprzecza i mówi, że "To ja zostałem zaatakowany za krytykę plakatów i banerów poszarpanych ciał dzieci. Mam wrażenie, że każdy mierzy swoją miarą takie sytuacje. Czy w tym przypadku prawo zostało złamane i przez kogo, zdecyduje sąd oraz jego prawomocny wyrok."
 • Demonstracje przed Sejmem
  Przed Sejmem, który w czwartek debatuje nad dwoma obywatelskimi projektami dotyczącymi aborcji, demonstrują przeciwnicy zaostrzania przepisów aborcyjnych. Protestowi towarzyszy kontrmanifestacja ruchów pro-life. Obie manifestacje rozdziela policja, by nie doszło do żadnych starć.
 • Fotel ginekologiczny
  Czy jestem zwolenniczką aborcji? Czy uważam ją za słuszną? To nikogo nie powinno obchodzić. A tym bardziej mojego państwa. Dlatego, niezależnie od moich poglądów, wkurza mnie sama myśl o tym, że może zostać wprowadzony całkowity zakaz przerywania ciąży. Prawo zmuszające kobiety do rodzenia dzieci z poważnym upośledzeniem, pochodzące z gwałtu lub kazirodztwa, zmuszające dzieci do rodzenia dzieci.
 • Happening w Wołominie
  Twój Ruch przed szpitalem w Wołominie zorganizował happening, by walczyć z klauzulą sumienia. Na manifestacji od razu pojawili się działacze stowarzyszeń pro-life i obie strony rozpoczęły walkę na hasła i plakaty.