• Prostytucja
  Prostytucja ma się świetnie na całym świecie. Tylko w Atlancie roczne obroty seks-biznesu sięgają 270 mln dol rocznie. Alfonsi z tego miasta zarabiają tygodniowo 32 tys. dol. tygodniowo. To znaczy, że na podstawową wersję ferrari 458 zarabiają po ośmiu tygodniach.
 • Prostytutka
  Wyeliminowanie prostytucji to pobożne życzenia - mówi prof. dr hab. Andrzej Karpiński z Uniwersytetu Warszawskiego w wywiadzie dla "DGP". Historyk opowiada Ewie Ivanovej o prawnych i kulturowych aspektach walki z nierządem w Europie. Analizuje też problem w ujęciu historycznym i religijnym.
 • tancerki w Dzielnicy Czerwonych Latarni
  W słynnej amsterdamskiej UDzielnicy Czerwonych Latarni odbył się nietypowy pokaz. Seksowne tancerki zatańczyły dla przechodniów, którzy z zafascynowaniem podziwiali ich pięknie wyginające się ciała. Miny nieco im zrzedły, kiedy na koniec zorientowali się, jaki był cel tego występu.
 • Prostytutka - zdjęcie ilustracyjne
  Francja domaga się od Estonii ekstradycji Rosjanki, która zorganizowała sieć luksusowych prostytutek. Kobieta zatrudniała około stu dziewcząt, w tym także z Polski. Według francuskiej prasy, w proceder miały też być zamieszane polskie firmy.
 • pieniądze banknoty złoty 100 złotych
  Jak jeden z głównych bohaterów afery przetargowej ukrywał łapówki przed skarbówką? Zdaniem "Faktu" szef rządowego centrum projektów informatycznych kazał żonie mówić, że zarobiła miliony na prostytucji.
 • homo homoseksualista homoseksualiści gej geje
  W serwisie finansowanym w większości z publicznych pieniędzy można znaleźć m.in. instrukcję zażywania narkotyków i wulgarne opisy seksu analnego. Akcję firmuje agenda Ministerstwa Zdrowia.
 • Dlaczego mężczyźni korzystają z usług prostytutek?
  Znowu poszperałyśmy trochę na forach internetowych dla panów i tym razem prezentujemy zestawienie zaskakujących (a czasami wręcz niedorzecznych) tłumaczeń, które mężczyźni żyjący w stałych związkach wykorzystują, aby usprawiedliwić spotkania z prostytutkami. Miłej lektury!
 • Prostytucja - zdjęcie ilustracyjne
  Julia Pitera była pytana na antenie Radia ZET o to, w jaki sposób będzie obliczana wartość rynku prostytucji, który zgodnie z zaleceniami Unii ma być wliczany do PKB. "Jeżeli podatek miałby wpływać do gmin, to Płock miałby spore dochody" - odpowiedziała ze śmiechem posłanka PO. 
 • Krzysztof Rybiński
  Wyobraźmy sobie fikcyjną zieloną wyspę o nazwie Deluzja. Jej gospodarka ma tylko dwa sektory: prostytucję i narkotyki. W ciągu dnia prostytutki wydają wszystkie pieniądze na białe ścieżki, a wieczorem sprzedawcy narkotyków idą do agencji towarzyskich i zarobione w ciągu dnia pieniądze wydają na usługi świadczone przez prostytutki.
 • Prostytucja - zdjęcie ilustracyjne
  Czarna gospodarka podniesie polski produkt krajowy brutto o 16 miliardów złotych. W przyszłym roku wszystkie kraje Unii Europejskiej będą wliczały do dochodu narodowego prostytucję, przemyt oraz produkcję i handel narkotykami.