• Pułapka
  Jesienią na antenie TVN zadebiutuje serial obyczajowo - kryminalny "Pułapka". W rolę głównej bohaterki, słynnej pisarki, wcieli się Agata Kulesza. Towarzyszyć jej będą m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli - niezwykle utalentowana aktorka młodego pokolenia - Marianna Kowalewska. Poruszającą historię dwóch kobiet, których pozornie nic nie łączy, a jednak bez siebie nie przetrwają, reżyseruje Łukasz Palkowski.
 • Policja sprawdza, kto montuje w jezdni ostre przedmioty uszkadzające samochody
  To nie są żarty - ostrzega straż pożarna. A policja sprawdza, kto na drogach w okolicy Piły w Wielkopolsce montuje w jezdni ostre przedmioty uszkadzające samochody. Na pułapki nadziało się już kilkanaście pojazdów.
 • Droga-pułapka pod Krośniewicami. Prowadzi prosto do rowu
  Ta droga jest równa, prosta i można na niej rozpędzić się do 90 km/h. Problem w tym, że w pewnym momencie się po prostu urywa. Z boku odchodzi niewielka asfaltówka, ale nie jest w żaden sposób oznakowana.To droga, która biegnie niemal prostopadle do obwodnicy miejscowości Krośniewice. 
 • Eksplozja w Ankarze. Zamach w centrum miasta
  28 osób zginęło w wybuchu w stolicy Turcji - Ankarze - podaje Ministerstwo Zdrowia. 61 osób jest rannych. Informację potwierdził rzecznik rządu. Podkreślił, że okoliczności wskazują na precyzyjnie zaplanowany zamach terrorystyczny.
 • Szymon Majewski
  Partia Jarosława Kaczyńskiego wnioskuje, by zaplanowane referendum rozszerzyć o dodatkowe pytania. Zdaniem Szymona Majewskiego to pułapka, bowiem dwa z trzech nowych pytań wzajemnie się wykluczają.
 • Jarosław Kaczyński i Piotr Naimski
  PiS uważa, że to, co obecnie dzieje się na Śląsku, to pułapka zastawiona na przyszły rząd. Zdaniem polityków tej partii, za dwa miesiące górnicy nie dostaną pensji, a spółki węglowe znajdą się w zapaści finansowej.
 • Donald Tusk i Jarosław Kaczyński
  Pojedynek pomiędzy żałosnymi szarlatanami, a dzielnym szefem PiS - tak Joachim Brudziński z PiS, komentuje to, co miało się wydarzyć tuż po expose premier Kopacz. Donald Tusk i Jarosław Kaczyński uścisnęli sobie wówczas dłonie.
 • Kijów Ukraina zamieszki
  Czy Wiktor Janukowycz ustępuje przed opozycją? To tylko pozory. Tak naprawdę ukraiński prezydent wprowadza w życie niezwykle szczwany plan, który na długo pozostawi władzę w jego rękach.
 • W Afganistanie zginął polski żołnierz. Plutonowy Jan Kiepura dowodził drużyną zmotoryzowaną. Stracił życie w wyniku wybuchy miny.
 • Irak
  W okolicach kolumny samochodów, w której przemieszczał się gen. Lech Stefaniak, ambasador Polski w Iraku, wybuchła mina-pułapka. Tamtejsza policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.