• Joanna Jabłczyńska
  "Jestem chyba pierwszą osobą w Polsce, która jest jednocześnie radcą prawnym i aktorką, więc nikt, łącznie ze mną, nie wie jak to ugryźć. Wiele moich aktorskich zobowiązań zawodowych zostało zinterpretowanych jako niegodne zawodu radcy prawnego. Sama musiałam się z tym oswoić, ale też środowisko musiało jakoś przetrawić moje wejście do tego świata" - powiedziała w rozmowie z dziennik.pl Joanna Jabłczyńska. Aktorkę i prawniczkę zapytaliśmy także o to, jak przyjęło ją środowisko radcowskie i czy zawód prawniczy ogranicza jej aktorstwo.
 • Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska karierę radcy prawnego rozpoczęła zaledwie dwa lata temu i już zdążyła wpakować się w poważne tarapaty. Okazuje się bowiem, że Okręgowa Izba Radców Prawnych wszczęła przeciwko niej postępowanie dyscyplinarne.
 • Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska, znana widzom serialu "Na Wspólnej" z roli Marty Hopfer, niedawno została radcą prawnym i otworzyła własną kancelarię. Niestety okazuje się, że środowisko zawodowe ma do niej duże pretensje.
 • Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska od 12 lat występuje w serialu "Na Wspólnej", jednak aktorstwo nie jest jej wymarzonym zawodem. Odtwórczyni roli Marty, niedawno zdała egzamin zawodowy i oficjalnie została radcą prawnym. Czy dla kariery prawniczej porzuci telenowelę?
 • Joanna Jabłczyńska
  W ostatnim czasie, coraz więcej aktorów związanych z polskimi telenowelami, podejmuje decyzje o odejściu z produkcji i rozwijaniu swojej kariery w innych projektach. W ich ślady z pewnością nie wybiera się Joanna Jabłczyńska.
 • Joanna Jabłczyńska od dłuższego czasu podkreśla w mediach, że aktorstwo nie jest jej celem zawodowym, gwiazda "Na Wspólnej" marzy bowiem o karierze prawniczej. Niestety, ostatnio nie udało jej się zaliczyć egzaminu radcowskiego, uprawniającego do wykonywania tego zawodu.