• Agnieszka Radwańska
  Zwyciężczyni turnieju WTA rangi Premier Mandatory w Madrycie Czeszka Petra Kvitova awansowała z 10. na 8. miejsce w światowym rankingu tenisistek. Liderką jest nadal Rumunka Simona Halep. Agnieszka Radwańska przesunęła się z 30. na 28. pozycję.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska awansowała z 30. na 29. miejsce w światowy rankingu tenisistek. Pozycję liderki utrzymała Rumunka Simona Halep, która wyprzedza Dunkę polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki i Hiszpankę Garbine Muguruzę.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska awansowała z 32. na 30. pozycję w rankingu tenisistek. W zakończonym w sobotę turnieju WTA w Miami Polka pokonała liderkę zestawienia Rumunkę Simonę Halep, która zachowała prowadzenie na światowej liście.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska awansowała z 33. na 31. miejsce w tenisowym rankingu WTA. Prowadzi Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki. Do czołowej dziesiątki wróciła Czeszka Petra Kvitova, która wygrała turniej rangi Premier w Dausze.
 • Caroline Wozniacki
  Agnieszka Radwańska awansowała z 35. na 33. miejsce w rankingu WTA. Na fotel liderki wróciła, po wygranej w wielkoszlemowym Australian Open, duńska tenisistka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki. Najwyższą w karierze - 60. pozycję - zajmuje Magda Linette.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska zachowała 28. miejsce w światowym rankingu tenisistek i nie zmieniła się też kolejność w czołowej "10". Spadek o jedną pozycję zanotowała druga z Polek w "100" - Magda Linette, która jest teraz 72.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska ze względu na nieobecność w kończącej sezon imprezie masters - WTA Finals - spadła w światowym rankingu tenisistek z 19. na 28. miejsce. Poprzednio tak nisko w tym zestawieniu była prawie 10 lat temu. Liderką pozostała Rumunka Simona Halep.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska spadła o jedną pozycję i w najnowszym notowaniu rankingu WTA Tour zajmuje 19. miejsce. Poprzednio równie nisko tenisistka z Krakowa była w 2008 roku. W czołówce nie doszło do żadnych zmian - liderką nadal jest Rumunka Simona Halep.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska spadła o siedem lokat i w najnowszym notowaniu rankingu WTA Tour zajmuje 18. miejsce, najniższe od 3 października 2008, kiedy była 19. tenisistką świata. Liderką została Rumunka Simona Halep.
 • Simona Halep
  Rozstawiona z "dwójką" Simona Halep pokonała Łotyszkę Jelenę Ostapenko (9.) 6:2, 6:4 w półfinale turnieju WTA rangi Premier w Pekinie (pula nagród 6,38 mln dol.). Dzięki temu zwycięstwu rumuńska tenisistka w poniedziałek zostanie liderką światowego rankingu.