• Hoverbike Raptor
  Hoverbike Raptor to połączenie motocykla z helikopterem. Ma być idealny dla drogówki i wojska, ale też sprawdzi się jako pojazd cywilny. Nad tym jeżdżąco-latającym wehikułem od czterech lat trwają prace w Wojniczu pod Tarnowem. Dziennik.pl sprawdził, na jakim etapie jest to przedsięwzięcie.
 • Hoverbke Raptor
  Hoverbike raptor to połączenie motocykla z helikopterem. Nad tym jeżdżąco-latającym wehikułem od trzech lat pracują inżynierowie firmy NEWind Energy z siedzibą w Wojniczu pod Tarnowem. Ma być idealny dla drogówki i wojska, ale też sprawdzi się jako pojazd cywilny. "Produkcja ma ruszyć w połowie 2017 roku" - mówi dziennik.pl Bartosz Bączek, jeden z projektantów raptora.
 • YF-23
  O tytuł najnowocześniejszej maszyny w lotnictwie Stanów Zjednoczonych walczyły dwie maszyny. Niewiele brakowało, by supermyśliwiec F-22 ustąpił YF-23 Black Widow II. Zobacz galerię!
 • Szczątki F-22
  Amerykańskie wojska lotnicze ujawniły w końcu zdjęcia doszczętnie spalonego wraku supermyśliwca F-22, który rozbił się podczas lotu szkoleniowego. Podpis, którym wojskowi opatrzyli fotografię doskonale podsumowuje całe wydarzenie – „Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz”…