• Ted Cruz przemawia na konwencji Republikanów
  Formalne przyjęcie nominacji przez kandydata na wiceprezydenta Mike'a Pence'a oraz przemówienie senatora Teda Cruza, który, ku zdumieniu zebranych, nie poparł Donalda Trumpa, były najważniejszymi wydarzeniami trzeciego dnia konwencji Republikanów w Cleveland.
 • Donald Trump
  Donald Trump zdecydowanie wygrał amerykańskie prawybory prezydenckie w Newadzie. Biznesmen uzyskał ponad 45 procent głosów i umocnił się na pozycji lidera w walce o nominację partii republikańskiej w wyborach prezydenckich.
 • Ted Cruz
  Ted Cruz wygrał republikańskie prawybory w stanie Iowa. Drugie miejsce zajął Donald Trump. Tymczasem w obozie Demokratów poważne problemy ma Hillary Clinton. Kandydatka, która miała bez problemów uzyskać partyjną nominację, minimalnie wygrywa z Bernie Sandersem.
 • Hillary Clinton
  Miała być faworytką zarówno wyścigu Demokratów po nominację na kandydata, jak i samych wyborów prezydenckich. Tymczasem Hillary Clinton ma coraz większe problemy. W sondażach przed pierwszymi prawyborami przegrywa z Bernie Sandersem.
 • Donald Trump
  W Stanach Zjednoczonych doszło do ostrego starcia kandydatów w prawyborach prezydenckich partii republikańskiej. Podczas debaty w telewizji Fox Business politycy spierali się między innymi o imigrację, podatki i islamski terroryzm.