• Robert Makłowicz
  Kiedy na skutek ostrego konfliktu Robert Makłowicz stracił możliwość współpracy z Telewizją Polską, w mediach zaczęły się spekulacje na temat rzekomego przeniesienia programów kucharza do konkurencyjnej stacji. Sam zainteresowany twierdzi jednak, że takich planów nie ma.
 • Robert Makłowicz
  Konflikt na linii Robert Makłowicz - Telewizja Polska przybiera na sile. Publiczny nadawca postanowił pozwać autora programów kulinarnych, który naruszył ponoć dobra osobiste stacji oraz jej pracowników.
 • Robert Makłowicz i Joanna Jabłczyńska w kampanii #TunezjaJadęTam
  Tunezja od wielu tygodni robi wiele, by poprawić swoje notowania wśród turystów, zniechęconych do przyjazdu po marcowym zamachu terrorystycznym w Bardo. W akcji Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki wzięli udział także polscy celebryci, za co spadło na ich głowę niemało gromów. "Nie jestem Panem Bogiem, nie wiem co się stanie w przyszłości" - mówi nam tuż po zamachu w Tunezji Robert Makłowicz, który był jedną z twarzy kampanii #TunezjaJadęTam.
 • Magda Gessler jest gospodynią dwóch najpopularniejszych programów kulinarnych w polskiej telewizji. Poczynania restauratorki na wizji, nie podobają się jednak jej koledze po fachu, Robertowi Makłowiczowi. Gessler postanowiła odpowiedzieć na jego zarzuty.
 • Magda Gessler, za sprawą dwóch programów rozrywkowych w stacji TVN, stała się największą, kulinarną wyrocznią w kraju. Okazuje się jednak, że osoby zajmujące się tematyką kulinariów, nie mają o tych produkcjach najlepszej opinii.
 • Marta Grycan i Magda Gessler
  Jedna z nich jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą telewizji, druga nosi nazwisko największego producenta lodów i w roli celebrytki bryluje na warszawskich salonach. Magda Gessler i Marta Grycan to dwie, uwielbiane przez media, wyraziste osobowości. Która z ich zostanie prowadzącą w nowym kulinarnym show TVN "Masterchief"?
 • Para w barze sushi
  Jedna z warszawskich restauracji proponuje klientom wycenę swoich dań. Klient będzie mógł zapłacić za jedzenie tyle, ile sam będzie uważał za słuszne, nawet złotówkę... "Nie słyszałem jeszcze o takiej formie" - komentuje Robert Makłowicz, kucharz i podróżnik.
 • Gotowanie to niełatwa sztuka!
  W Paryżu rozpoczął się zakrojony na dużą skalę cykl warsztatów kulinarnych poświęconych polskiej kuchni. Ich uczestnicy mogą przyrządzać polskie specjały pod okiem znakomitych znawców naszej kuchni, takich jak Robert Makłowicz czy Karol Okrasa.