• Policjant wypisuje mandat
  Zabrzańska policja zatrzymała pijanego 19-latka, który spacerował ze swoim 5-miesięcznym synem. "19-latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dziecko zostało przebadane przez lekarza, ale na szczęście nic mu się nie stało" – powiedziała Magdalena Szust z policji w Katowicach. Jak dodała, mężczyzna ledwo trzymał się na nogach. "Równowagę utrzymywał tylko dzięki wózkowi. Nie było z nim kontaktu" – relacjonowała policjantka.
 • Alkoholik
  Nawet jeżeli rodzic pił, bił i nie płacił alimentów, to gdy trafi do domu pomocy społecznej, dorosłe dziecko i tak musi za niego zapłacić. I nie ma co się odwoływać do sądów, bo tych historie z dzieciństwa nie interesują.
 • Sklepik szkolny
  Od września uczniowie będą już mogli kupić w szkole drożdżówki, jednak niezbyt słodkie i nie takie, które zostały przygotowane z głęboko mrożonego ciasta. Do sklepików wróci kawa. Jednak nadal ważnym elementem żywienia uczniów będą kanapki.
 • Kuba Wojewódzki
  Kuba Wojewódzki nazywany "Piotrusiem Panem polskiego show biznesu", dotychczas nie zdecydował się na założenie rodziny. Ostatnio na Instagramie zamieścił zdjęcie które może sugerować, że dziennikarz w końcu dorósł do decyzji o rodzicielstwie.
 • 7 sposobów na zmotywowanie dziecka do regularnego oszczędzania
  Aby dziecko rozpoczęło odkładanie pieniędzy, a potem robiło to skutecznie i regularnie, warto przestrzegać kilku zasad. Jakich? Oto lista najciekawszych sposobów, które sprawią, że pokocha oszczędzanie.
 • Mama czyta dzieciom książki
  W Rosji wydano broszurę zatytułowaną "Straszna bajka o Państwie Islamskim". Publikacja jest przeznaczona dla najmłodszych i ich rodziców. Jak przekonują rosyjscy urzędnicy, "bajka" jest tak skonstruowana, aby czytelnicy mogli poznać metody działania organizacji terrorystycznych i ustrzec swoich bliskich przed ewentualnym werbunkiem.
 • Doda z rodzicami: Wandą i Pawłem Rabczewskimi
  Mama Dody zmagała się z chorobą nowotworową, o czym zarówno ona sama, jak i jej sławna córka, chętnie opowiadały w mediach. Teraz Doda zdradza, że jej ukochana mama jest już zdrowa.
 • Edyta Olszówka
  Sprawa 60-letniej kobiety, która urodziła bliźniaki, mocno poruszyła opinię publiczną. Głos w tej sprawie zabrała także Edyta Olszówka. Co aktorka sądzi o macierzyństwie w tak późnym wieku?
 • Dziecko i prezent
  Dzień Dziecka to święto, na które pociechy czekają z niecierpliwością. Rodzice starają się, aby ich dzieci tego dnia czuły się wyjątkowo i na długo zapamiętały ten dzień w pamięci. Jak co roku stają przed dylematem jak zorganizować dziecku dzień pełen niespodzianek, aby sprawić mu radość i moc pozytywnych wrażeń.
 • Zabawa
  Zdaniem psychologów rodzice absolutnie nie powinni porównywać swoich dzieci do rówieśników czy starszego rodzeństwa, bo w ten sposób nie dostrzegą tkwiącego w nich potencjału. Każde dziecko jest inne i przejawia inne zdolności. Rodzice powinni więc zadbać o to, by mogło ono rozwijać się zgodnie ze swoimi predyspozycjami, a nie kierować się tym, co robią i czego uczą się inni. Nie można też porównywać pociech do siebie sprzed dwudziestu czy trzydziestu lat.