• Paul McCartney, Przyjaciele
  Paul McCartney był bliski występu w kultowym serialu "Przyjaciele". W jaką postać miał się wcielić muzyk The Beatles i dlaczego ostatecznie nie skorzystał z oferty?
 • Od poniedziałku w TVP trwają przesłuchania chętnych do zarządu.
  Zaczęło się jak w filmie szpiegowskim, ale z każdym kolejnym kandydatem napięcie opadało. Przesłuchania chętnych do zarządu TVP można podsumować krótko - zbiór frazesów i lanie wody. Poza nielicznymi wyjątkami większość kandydatów przyszła na spotkanie niespecjalnie przygotowana. Dziennikarze na zmianę śmiali się w głos, albo gremialnie przysypiali.
 • Ilona Ostrowska w serialu "Ranczo"
  Ilona Ostrowska w serialu "Ranczo" wciela się w jedną z głównych postaci. Nic więc dziwnego, że fani byli mocno zaniepokojeni, kiedy w mediach pojawiła się informacja, iż aktorka odchodzi z produkcji. Ona sama wyjaśnia jednak, że były to tylko plotki.
 • Kacper Kuszewski
  Kacper Kuszewski, który od 15 lat wciela się w Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość", chciałby sprawdzić się w nowej roli. Jego dramat polega jednak na tym, że twórcy innych produkcji nie zapraszają go na castingi.
 • Tomasz Karolak
  W show biznesie ma opinię wiecznego chłopca, który nie chce dorosnąć. Tymczasem w rozmowie z dziennik.pl, Tomasz Karolak zdradza, że fazę szalejącego singla ma już za sobą, obecnie zaś jest na etapie fascynacji rodziną.
 • Edyta Olszówka
  Juliusz Machulski pracuje nad nowym serialem, do którego scenariusz powstaje od kilku miesięcy. Kandydatką od głównej roli w produkcji jest Edyta Olszówka.
 • Andrzej Grabowski jako Ferdynand Kiepski w serialu "Świat według Kiepskich"
  Andrzej Grabowski w rolę Ferdka Kiepskiego w popularnym serialu Polsatu wciela się od 17 lat. I choć aktor mocno zżył się ze swoją postacią, jest mu przykro, że wielu widzów kojarzy go wyłącznie z nią.
 • Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz w "M jak miłość"
  Postać grana przez Teresę Lipowską w "M jak miłość" kojarzy się z ciepłą i łagodną babcią, która krząta się po kuchni i piecze pyszne szarlotki. Okazuje się jednak, że aktorka ma dość idealnego wizerunku Barbary Mostowiak.
 • Sonia Bohosiewicz
  "Jest obciachem nie być feministką" - powiedziała w jednym z wywiadów Agata Młynarska. Z tą wypowiedzią zgadza się Sonia Bohosiewicz, która uważa, że w polskim kinie kobiety wciąż są traktowane gorzej niż mężczyźni.
 • Anna Mucha
  Anna Mucha, choć cieszy się ogromną popularnością jako celebrytka, nie otrzymuje zbyt wielu propozycji pojawienia się na dużym ekranie. Dlatego jak sama wyznała, kiedy trafia jej się taka szansa, jest w stanie zrobić naprawdę wiele.