• Agnieszka Dygant i Leszek Lichota
  Leszek Lichota, aktor znany fanom serialu "Prawo Agaty" z roli mecenasa Dębskiego, chce wyemigrować z Polski. Czy to oznacza, że jego postać zniknie z naszych ekranów?
 • Po tym, jak Magdalena Schejbal, w atmosferze skandalu rozstała się z serialem "Szpilki na Giewoncie", wydawało się, że nie prędko dostanie rolę w kolejnej produkcji. Tymczasem okazuje się, że niepokorną gwiazdę z powrotem w swoje szeregi przyjęła stacja TVN.
 • Antoni Królikowski nie może narzekać na brak pracy. Na Mazurach rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu "Życia nad rozlewiskiem", w którym gra jedną z ważniejszych ról, a ostatnio dołączył także do ekipy TVN-owskiego hitu "Prawo Agaty". W prawniczym serialu wcieli się w postać muzyka z rockowego zespołu.
 • Serial "Prawo Agaty" zyskał ogromną sympatię widzów dlatego stacja TVN zdecydowała o powstaniu kolejnej serii. Prace na planie nowego sezonu trwają, a odtwórczyni głównej roli - Agnieszka Dygant, w rozmowie z PAP Life uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, co wydarzy się w życiu jej bohaterki.
 • Nowy serial TVN "Prawo Agaty" bardzo szybko zdobył dużą popularność. Sympatią widzów cieszy się między innymi duet Widawska - Karolak, który już po raz kolejny wciela się w rolę sympatycznego małżeństwa. Jak pracuje się na planie produkcji i jak układają się relacje z Tomaszem Karolakiem, w rozmowie z PapLife opowiedziała Daria Widawska.
 • Łukasz Nowicki
  Medialna wrzawa, jaka rozpętała się wokół rozwodu Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkowej z pewnością jest utrapieniem dla życia prywatnego pary, ale ma również swoją pozytywną stronę. Dzięki zainteresowaniu mediów, aktor stał się bowiem atrakcyjną postacią w oczach producentów i scenarzystów seriali.
 • Tomasz Karolak to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego nazwisko jest gwarancją wysokiej oglądalności. Aktualnie możemy oglądać go w aż trzech serialach, powstaje jednak pytanie, czy pojawiająca się w tylu produkcjach jednocześnie, wyrazista osobowość Tomasza Karolaka nie znudzi się widzom?
 • Po blisko trzech latach nieobecności, Agnieszka Dygant powróciła na mały ekran. Aktorka, która zasłynęła komediową rolą Franciszki Maj w serialu "Niania", teraz zagra młodą prawniczkę po przejściach. Czy jej fani pokochają główną bohaterkę serialu "Prawo Agaty"?
 • Agnieszka Dygant w serialu "Prawo Agaty"
  Agnieszka Dygant, aktorka, która zyskała ogromną popularność za sprawą roli Frani Maj w serialu "Niania", po długiej przerwie powraca na ekrany. Od marca będziemy oglądać ją w nowym serialu stacji TVN "Prawo Agaty". W rozmowie z PAP Life gwiazda opowiedziała o swojej nowej roli i wyjaśniła, dlaczego "Prawo Agaty" nie ma nic wspólnego z "Magdą M.".
 • Prawo Agaty
  Leszek Lichota szerszej publiczności dał się poznać jako Grzegorz Zięba z serialu "Na Wspólnej". W nowej produkcji, która od marca zagości na antenie stacji TVN, aktor wciela się w postać pewnego siebie prawnika, o którego względy starają się dwie piękne kobiety. Jak odnalazł się w tej roli i co sądzi o nowym serialu, opowiedział w rozmowie z Pap Life .