• Tomasz Karolak
    W show biznesie ma opinię wiecznego chłopca, który nie chce dorosnąć. Tymczasem w rozmowie z dziennik.pl, Tomasz Karolak zdradza, że fazę szalejącego singla ma już za sobą, obecnie zaś jest na etapie fascynacji rodziną.
  • Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk od dawna są przyjaciółmi. Ich relacje może jednak popsuć fakt, iż Karolak nie zdecydował się pomóc koledze w znalezieniu pracy dla jego żony, Kate Rozz.
  • Tomasz Karolak, jako dyrektor Teatru Imka popadł w konflikt z jedną z młodziutkich aktorek. Klaudia Halejcio oskarża go bowiem o niewypłacenie należnych jej pieniędzy, ponieważ nie zgodziła się na rozbierane sceny.
  • Nowy serial TVN "Prawo Agaty" bardzo szybko zdobył dużą popularność. Sympatią widzów cieszy się między innymi duet Widawska - Karolak, który już po raz kolejny wciela się w rolę sympatycznego małżeństwa. Jak pracuje się na planie produkcji i jak układają się relacje z Tomaszem Karolakiem, w rozmowie z PapLife opowiedziała Daria Widawska.
  • "Każda praca uszlachetnia" - ta maksyma zdaje się przyświecać kilku polskim aktorom, nie stroniącym od nadmiaru zawodowych wyzwań. Tomasza Karolaka możemy obecnie oglądać w 3 serialach, Krystian Wieczorek, w najgorętszym okresie występował w 5 produkcjach. Oto ranking gwiazd występujących w kilku serialach jednocześnie. Czy widzowie zaczną mylić ich postaci?
  • Tomasz Karolak to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego nazwisko jest gwarancją wysokiej oglądalności. Aktualnie możemy oglądać go w aż trzech serialach, powstaje jednak pytanie, czy pojawiająca się w tylu produkcjach jednocześnie, wyrazista osobowość Tomasza Karolaka nie znudzi się widzom?