• Jacek Borkowski
  Jacek Borkowski występując w wyreżyserowanej przez Marcina Wolskiego "Noworocznej Szopce" TVP, ściągnął na siebie lawinę krytyki. Aktor przyznał się do błędu i podziękował fanom za wszystkie, nawet te najbardziej negatywne komentarze.
 • Joanna Moro na planie "Blondynki"
  Roszady personalne w Telewizji Polskiej mogą dotknąć także Joannę Moro. Serial "Blondynka", w którym aktorka gra główną rolę, prawdopodobnie nie powróci na antenę.
 • Katarzyna Figura, Violetta Villas
  Na zlecenie Telewizji Polskie powstaje nowy serial, opowiadając o życiu Violetty Villas. W główną rolę divy wcieli się Katarzyna Figura, w produkcji wystąpi także prawnuczka Villas.
 • Od poniedziałku w TVP trwają przesłuchania chętnych do zarządu.
  Zaczęło się jak w filmie szpiegowskim, ale z każdym kolejnym kandydatem napięcie opadało. Przesłuchania chętnych do zarządu TVP można podsumować krótko - zbiór frazesów i lanie wody. Poza nielicznymi wyjątkami większość kandydatów przyszła na spotkanie niespecjalnie przygotowana. Dziennikarze na zmianę śmiali się w głos, albo gremialnie przysypiali.
 • Edward Miszczak w "Czasie honoru"
  Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN pojawi się w serialu konkurencji. Spec od telewizyjnego show-biznesu, który wykreował wielu celebrytów na polskim rynku wystąpi we flagowej produkcji TVP, "Czasie honoru".
 • Joanna Moro w Opolu
  Joanna Moro za sprawą udziału w "Tańcu z gwiazdami" powraca na szczyty popularności. Aktorka znów jest rozchwytywana przez producentów i twórców seriali. O jej udział w swoich produkcjach walczą ponoć TVP i Polsat.