• Lech Kaczyński w brzozie / Fundacja Galerii Foksal
  Okazała rzeźba przedstawiająca twarz byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego w pniu brzozy stanęła przed Pałacem Prezydenckim. Autor, znany artysta i performer Paweł Althamer, uważa, że instalacja ma skłaniać do dialogu. Przeciwnego zdania jest prawica.
 • galeria sztuki
  Prokuratura Regionalna w Białymstoku wszczęła śledztwo w sprawie naruszenia przepisów prawa bankowego, oszustwa i prania brudnych pieniędzy w znanej wśród celebrytów galerii sztuki. Przedmiotem postępowania jest działalność osób reprezentujących gdyńską Galleri New Form.
 • Gra
  Nowy rekord na rynku sztuki. Ponad milion złotych zapłacono 9 listopada za "Grę" Ryszarda Winiarskiego – jednego z najbardziej charakterystycznych polskich artystów. To niemal dwa razy więcej niż zapłacono za najdroższą dotychczas pracę Winiarskiego i kolejny dowód na to, że jego dzieła to dziś gwarancja najszybszych wzrostów w sektorze polskiej sztuki współczesnej.
 • Mężczyzna ćwiczy
  Anaboliki stosowane na przyrost masy mięśniowej, siły i wytrzymałości, niosą poważne konsekwencje dla naszego organizmu. Nie tylko zaburzają pracę wielu narządów, m.in. wątroby lub serca, ale mają też poważne skutki dla wyglądu. Ginekomastia czy łysina to tylko niektóre z nich.
 • Mięśnie brzucha
  Ćwiczenia wzmacniające tę partię mięśni nie należą do przyjemnych, a końcowy efekt uzależniony jest od twojej motywacji i wytrwałości. Systematyczne treningi oparte na tych sześciu ćwiczeniach poskutkują pięknie wyrzeźbionym brzuchem. Zobacz galerię!
 • Kulturyści
  Niejeden mężczyzna marzy o takiej sylwetce. Pięknie wyrzeźbione męskie ciało wzbudza zachwyt wielu kobiet. Żeby szpanować "kaloryferem" na brzuchy i wielką klatą trzeba jednak sporo się napocić na siłowni. Doskonale o tym wiedzą kulturyści, którzy wzięli udział w zawodach zorganizowanych w Indiach.
 • Wikipedia
  Pierwszy na świecie pomnik Wikipedii - stanie w Polsce. Internetowa encyklopedia zostanie upamiętniona w Słubicach przy granicy z Niemcami.
 • Trening
  Trening funkcjonalny imituje ruchy człowieka podczas wykonywania podstawowych czynności codziennego życia, takich jak podnoszenie toreb z zakupami, noszenie dziecka czy wysiadanie z samochodu. Doskonale rzeźbi sylwetkę, poprawia kondycję, pozwala uniknąć urazów oraz zwiększa wydajność ciała podczas codziennych czynności. Już 20 minut dziennie regularnych ćwiczeń daje efekty w postaci bardziej gibkiego i silnego ciała, o czym przekonała się prezenterka VIVA Polska Kasia Kępka.
 • Sąd
  Policja postawiła twórcy rzeźby przedstawiającej radzieckiego żołnierza gwałcącego ciężarną kobietę zarzut nieobyczajnego wybryku. Studentowi ASP grozi teraz areszt, ograniczenie wolności, grzywna albo nagana.
 • Gdańsk - zdjęcie ilustracyjne
  Julia Pitera broni kontrowersyjnej rzeźby z Gdańska. Jej zdaniem prokuratura nie powinna się tym zajmować. Pomnik, który przedstawia kobietę w ciąży gwałconą przez radzieckiego żołnierza, został ustawiony przez jedno z miejscowych artystów tuż obok czołgu T-34 na Al. Zwycięstwa.