• Gepard
  W ostatniej chwili kobiecie udało się wrócić do auta i uniknąć tragedii. 
 • Kadr z filmu "Safari" Ulricha Seidla
  Ulrich Seidl, reżyser filmu, portretuje myśliwych-turystów bezlitośnie, ironicznie i ze swoistym dystansem. Widzimy śmierć i cierpienie zwierząt. Niemieccy i austriaccy turyści strzelają, płaczą z ekscytacji, pozują do zdjęć z upolowaną zwierzyną. Ich wypowiedzi mogą szokować.
 • Ich ślub był towarzyskim wydarzeniem roku. Teraz, gdy opadły emocje związane z ceremonią i weselem, przyszedł czas na doniesienia dotyczące podróży poślubnej. Najświeższe plotki głoszą, że Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zamierzają relaksować się w egzotycznej Kenii.
 • Najważniejsze trendy w modzie męskiej na wiosnę 2012
  Z badań wynika, że panowie zakładają to, co każą im ich partnerki. Ale Ty o tym przecież wiesz… Jak dopomóc się modnie ubrać swojemu mężczyźnie, w zgodzie z najnowszymi tendencjami? Wyliczamy najważniejsze męskie trendy na wiosnę!
 • Kenia - dzika afrykańska przyroda
  Dzika afrykańska przyroda. Zwierzęta, które Europejczycy mogą zobaczyć tylko w klatkach w zoo. I niewiarygodnie puste przestrzenie. Kenia to raj dla miłośników natury, fotografów amatorów, a przy okazji bardzo gościnny kraj.
 • Safari w Afryce
  Nie musisz wyruszać na drugi koniec świata, by poczuć klimat afrykańskiej sawanny, mongolskiego stepu czy dzikich prerii. W Świerkocinie koło Gorzowa Wielkopolskiego można spotkać ponad sześćset zwierząt ze wszystkich stron świata.
 • "Safari 3D" dzieciom się spodoba
  Gdzieś w środku afrykańskiego pustkowia spragnione zwierzęta czekają na coroczny przypływ rzeki. Kiedy woda nie nadchodzi (bo człowiek zbudował tamę!), futrzaki zwołują ponadgatunkową radę, której celem jest pozyskanie wody i wysłanie proekologicznego przesłania ludzkości. "Safari 3D" to kolejna pogodna animacja o sympatycznych zwierzątkach – tym razem niemieckiej produkcji i na podstawie przyjemnej książki dla dzieci autorstwa tamtejszego klasyka Ericha Kastnera.
 • Wybrali się na safari, zatrzymali ich za zamach stanu
  Siedmiu Słowaków, zatrzymanych 1 września na południowym zachodzie Republiki Środkowoafrykańskiej pod zarzutem przygotowywania zamachu stanu, zostało już zwolnionych - poinformowało w poniedziałek słowackie MSZ, dodając, że było to nieporozumienie.