• Sama słodycz
  Serial "Sama słodycz" miał być wiosennym hitem stacji TVN. Niestety okazało się, że nawet obsadzenie w głównej roli tak popularnego aktora, jak Piotr Adamczyk, nie uratowało produkcji.
 • Piotr Adamczyk
  W nowym serialu TVN "Sama słodycz", Piotr Adamczyk gra rolę Fryderyka, zamkniętego w sobie pisarza, który niejako wbrew swej woli, budzi ogromne zainteresowanie u płci pięknej. Sam aktor twierdzi, że by zagrać taką postać, wcale nie trzeba być przystojniakiem.
 • Sama słodycz
  "Sama słodycz" to serial, do którego scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska, odpowiedzialna za sukces "Przepisu na życie". Czy Piotr Adamczyk w roli pisarza samotnika, który niespodziewanie musi zająć się wychowaniem rezolutnego 9-latka podbije serca widzów?
 • Sama słodycz
  Wiosną na antenie stacji TVN zadebiutuje nowy serial obyczajowy "Sama słodycz". Za produkcję odpowiadają twórcy popularnego "Przepisu na życie". W rolę główną wcieli się Piotr Adamczyk, którego bohater będzie musiał zmierzyć się z trudami samotnego ojcostwa.
 • Piotr Adamczyk
  Piotr Adamczyk cieszy się ogromną sympatią polskiej publiczności. Jego nazwisko w obsadzie, jest niemal gwarantem wysokiej oglądalności, z czego zdają sobie sprawę producenci najnowszego serialu TVN "Sama słodycz". Za pozyskanie aktora byli w stanie zapłacić prawdziwą fortunę.
 • Weronika Rosati i Piotr Adamczyk
  Przez kontuzję, jakiej doznała na skutek wypadku samochodowego, Weronika Rosati straciła okazję do udziału w kilku ważnych castingach. Czy Piotr Adamczyk poczuł się winny tej sytuacji i by wynagrodzić przyjaciółce stracone szanse, załatwił jej rolę w swoim nowym serialu?
 • Piotr Adamczyk i Mateusz Damięcki
  W wiosennej ramówce stacji TVN, popularny serial "Przepis na życie" zostanie zastąpiony przez nową produkcję, zatytułowaną "Sama słodycz". W rolach głównych wystąpią Piotr Adamczyk, Mateusz Damięcki i Natalia Klimas.