• Samantha i David Cameronowie
    Brytyjki mają szczęście: mogą czerpać modowe inspiracje, podpatrując aż dwie kobiety, które często pojawiają się publicznie i występują w mediach. Kim jest druga - po księżnej Kate oczywiście - brytyjska ikona stylu? To Samantha Cameron. Mimo że premierowa nie jest klasyczną pięknością, niemal zawsze dobrze wygląda - z wszystko to dzięki temu, że jest wierna stylizacyjnemu minimalizmowi. Zobaczcie!
  • Samantha Cameron
    David i Samantha Cameron odpoczywają na Ibizie. Żona brytyjskiego premiera pojawiła się na plaży w seksownym, różowym bikini, czego nie mogli przegapić paparazzi. Zobacz galerię!
  • Samantha Cameron
    Małżonka premiera Wielkiej Brytanii udowadnia, że nawet na oficjalnych wystąpieniach można pokazać się w czymś bardzo modnym i naprawdę dobrze w tym wyglądać.
  • Żony premierów Wielkiej Brytanii
    Mimo że dzieli je różnica wieku, to łączy wczucie dobrego stylu. Zobaczcie, jak prezentowały się małżonki byłych premierów Wielkiej Brytanii i żona rządzącego obecnie Davida Camerona na uroczystym spotkaniu.
  • Premier Wielkiej Brytanii David Cameron i jego żona Samantha zostawili w pubie swoją ośmioletnią córkę Nancy
    Skoro zapomniał o własnej córce, to czego jeszcze może nie dopilnować? Brytyjczycy zastanawiają się nad sprawnością pamięci premiera Davida Camerona, który zapomniał zabrać z pubu swej ośmioletniej córki.
  • Michelle Obama i Samantha Cameron
    Premier Wielkiej Brytanii David Cameron przybył wczoraj z oficjalną wizytą do Stanów Zjednoczonych. Towarzyszy mu małżonka Samantha. Oto, jak prezentowała się ona i żona Baracka Obamy - Michelle.
  • Hilary Clinton
    Bladoróżowy żakiet i sznur pereł - nowym stylem Hilary Clinton zachwyciła krytyków mody. A jeszcze niedawno jeden z nich - Tim Gunn - zarzucał amerykańskiej sekretarz stanu "męski styl" i problemy z kobiecością.