• Ojciec Tadeusz Rydzyk
    Nie cichną echa naszej publikacji o "odnalezionych samochodach" ojca Tadeusza Rydzyka, podarowanych przez bezdomnego Stanisława. Sprawa została zamknięta przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Za wygraną nie daje jednak poseł Nowoczesnej Adam Szłapka i teraz do redemptorystów wysłał wniosek o udostępnienie informacji publicznej. "To zatrważające, że są w Polsce podmioty, które mogą przyjąć dowolny majątek i nie dość, że nie płacą żadnego podatku , to jeszcze nie muszą prowadzić żadnej dokumentacji " – powiedział dziennik.pl polityk.
  • Ojciec Tadeusz Rydzyk
    Śledczy po ponad pięciu miesiącach czynności sprawdzających zdecydowali się zakończyć sprawę darowizny dwóch samochodów dla ojca Tadeusza Rydzyka i odmówić wszczęcia postępowania – ustalił dziennik.pl w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.
  • Ojciec Tadeusz Rydzyk
    Nie cichną echa naszej publikacji o "znikających samochodach" ojca Tadeusza Rydzyka, podarowanych przez bezdomnego Stanisława. Teraz wniosek o przeprowadzenie kontroli złożył w warszawskiej skarbówce poseł Nowoczesnej Adam Szłapka.