• Anja Rubik, Sasha Knezevic
    Plotki o rozstaniu Anji Rubik i Sashy Knezevica były ogromnym zaskoczeniem, bowiem polska modelka i jej serbski mąż stanowili jedną z najlepiej dobranych par świata mody. Niestety kryzys w ich związku okazał się prawdą, co potwierdziła sama modelka.
  • Anja Rubik, Sasha Knezevic
    Anja Rubik i Sasha Knezevic przez długi czas tworzyli piękną i bardzo zgraną parę. Niestety ostatnie plotki głoszą, że małżeństwo modeli trwa już wyłącznie na papierze.
  • Anja Rubik i Sasha Knezevic w kampanii CCC jesień/zima 2015/2016
    W nowym sezonie CCC zaprasza swoich klientów do najbardziej ikonicznego miasta świata mody – Paryża. W jesiennej sesji wystąpili Anja Rubik i Sasha Knezevic - prezentują nowe modele butów Lasocki oraz linię obuwia sportowego Sprandi Earth Gear.
  • Anja Rubik i Sasha Knezevic w kampanii Massimo Dutti wiosna/lato 2015
    Tym razem małżonkowie zapozowali dla hiszpańskiej marki. Zobaczcie piękne zdjęcia z najnowszej kampanii.
  • Anja Rubik w kampanii CCC wiosna/lato 2015
    Top modelka coraz częściej współpracuje z polskimi markami. Tym razem, podobnie jak w przypadku zdjęć dla znanego producenta biżuterii, pozowała do zdjęć z mężem. Nie mamy wątpliwości, że kampania z takimi gwiazdami przysłuży się marce.
  • Anja Rubik Sasha Knezevic w świątecznej sesji Apart 2014
    Sesja zdjęciowa promująca świąteczną kolekcję APART z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już piąta realizacja topowego i znanego na całym świecie małżeństwa ze świata mody. Zdjęcia prezentują bogaty wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów.
  • Anja Rubik, Sasha Knezevic
    Anja Rubik i Sasha Knezević tworzą świetnie dobraną parę, nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym, ponieważ oboje są modelami i często występują w kampaniach razem.
  • Anja Rubik i Sasha Knezevic w kampanii reklamowej Apart - Boże Narodzenie 2013
    Ośnieżone choinki. Piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach. Ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka. Urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Niepowtarzalne. Nieskazitelne. Niezapomniane.
  • Kinga Rusin miała ostatnio okazję po raz pierwszy poznać, porozmawiać i spędzić nieco czasu z Anją Rubik i jej mężem Sashą Knezevicem. Po wywiadzie i wspólnej imprezie do białego rana w towarzystwie nowojorskich artystów, dziennikarka nie kryje swojego zachwytu nad modelką.
  • Anja Rubik i Sasha Knezevic
    Pełne przepychu, zapierające dech w piersiach wnętrza. Niecodzienna sceneria i stylizacje dograne do perfekcji, jakby przeniesione z kultowych filmów Hollywood. To magiczny świat najnowszej sesji zdjęciowej zrealizowanej dla marki Apart – z udziałem Anji Rubik i Sashy Knevezica. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia.