• Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska
  Borys Szyc i jego partnerka Justyna Jeger-Nagłowska stworzyli sobie bardzo stylowy i przytulny kącik na warszawskiej Saskiej Kępie. Zobacz, jak mieszka aktor z ukochaną i jej dwiema córeczkami.
 • Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska
  Borys Szyc i jego partnerka Justyna Jeger-Nagłowska stworzyli sobie bardzo stylowy i przytulny kącik na warszawskiej Saskiej Kępie. Zobacz, jak mieszka aktor z ukochaną i jej dwiema córeczkami.
 • Agnieszka Osiecka
  Agnieszka Osiecka, chowana pod kloszem dziewczyna z inteligenckiego domu, w liceum był zauroczona komunizmem. We właśnie opublikowanym czwartym tomie jej "Dzienników", obejmujących rok 1953, Osiecka przeżywa bolesne zderzenie z rzeczywistością PRL-u, zakończone wykluczeniem jej z ZMP.
 • Dom na działce wśród drzew
  Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu będzie kontynuować śledztwo ws. domniemanego przyjęcia korzyści majątkowej przez stołecznych urzędników ws. planu zagospodarowania działek na Saskiej Kępie oraz ws. reaktywacji spółki Nowe Dzielnice. Akta sprawy dotarły już do tarnobrzeskiej prokuratury.
 • Warszawa
  Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo ws. przyjęcia korzyści majątkowej w kwocie 2,5 mln zł przez prezydent m. st. Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz lub jej zastępcę - podał portal Onet. Sprawa ma związek z nieruchomością, na której są ogródki działkowe na Saskiej Kępie. Do sprawy odniosła się prezydent Warszawy.
 • Tomasz Karolak
  Perypetie miłosne Tomasza Karolaka od dłuższego czasu śledzi cały kraj. Być może teraz plotki przybiorą na sile, bo padła sugestia, że aktor być może poślubi mamę swojej córki Lenki, modelkę Violę Kołakowską.
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
  Sezon rozstań trwa w najlepsze. Zbigniew Zamachowski, Anna Popek, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor... Ta ostatnia para raczej już się nie zejdzie. Podobno rozpoczynają dzielenie majątku - tak przynajmniej twierdzi kolorowy tygodnik.
 • Saska Expo już w sobotę 4 czerwca!
  Tegoroczne Święto Saskiej Kępy przyciągnęło tłumy. Czy jednak uchwyciło ducha tej niezwykłej dzielnicy? Nie do końca – uznali lokalni aktywiści i mieszkańcy. Tak narodził się pomysł na Saska Expo – imprezę, która ma pokazać, czym naprawdę żyje ta oaza knajpek, galerii i wszelakiego kreatywnego ducha. W sobotę 4 czerwca Saska Kępa zakwitnie koncertami, dyskusjami, wystawami, teatrami i mnóstwem innych atrakcji – również dla najmłodszych. Cała Warszawa patrzy na Saską Kępę!
 • Kameralnie, ale drogo na Saskiej Kępie
  Saska Kępa od lat przyciąga deweloperów budujących nieduże apartamentowce. Z powodu dość zwartej zabudowy tej części miasta powstają one jako tzw. plomby, uzupełniające dotychczasową tkankę urbanistyczną.