• Kim Kardashian i Kanye West na okładce Vogue'a
  Kulczyk Holding dementuje informacje, jakoby Sebastian Kulczyk miał się zaangażować w wydawanie polskiej edycji najsłynniejszego na świecie magazynu o modzie, zaś na czele jego redakcji miała stanąć polska supermodelka Małgorzata Bela. Taką informację podał wczoraj magazyn "Flesz". Nie zmienia to jednak faktu, że prace nad polskim "Vogue'em" trwają.
 • Piotr Woźniak-Starak
  Dzieci polskich bogaczy najczęściej rezygnują ze studiów w Polsce. Korzystając z pozycji rodziców, wybierają drogie, prestiżowe uczelnie za granicą, na których koszt edukacji sięga nawet 100 tys. zł rocznie. Zobacz galerię!
 • Dominika Kulczyk i Sebastian Kulczyk
  Znacznie ponad połowa piętnastomiliardowego majątku najbogatszych dziś Polaków – Sebastiana i Dominiki – to akcje jednej tylko firmy, piwowarskiego koncernu SABMiller. Nie da się ukryć, że to firma fenomen.
 • Sebastian Kulczyk, Katarzyna Jordan
  Po śmierci najbogatszego Polaka, wszystkie oczy zwrócone są w kierunku jego następcy, Sebastiana Kulczyka. Teraz to on przejmie stery, a w pełnieniu nowej roli będzie go wspierała żona, Katarzyna Jordan. Zobacz zdjęcia!
 • Sebastian Kulczyk i Grażyna Kulczyk
  Syn Jana Kulczyka tłumaczy, że od dawna był przygotowany do przejęcia kontroli nad rodzinną firmą. Zapewnia, że gdy został nowym szefem, to jego ojciec nigdy nie sterował z tylnego siedzenia. Był jednak dla niego "chodzącą kopalnią wiedzy".
 • Sebastian Kulczyk
  33-letni Sebastian Kulczyk ma zostać szefem Kulczyk Investments, firmy wycenianej na 12 mld zł.