• Para - kobieta i mężczyzna
  Wbrew często powtarzanej opinii, jakoby kobiety wraz z wiekiem traciły zainteresowaniem seksem, naukowcy przekonują, że dopiero po czterdziestce panie zachwycone są swoim życiem erotycznym.
 • Seks
  Kobiety po 30. są bardziej uległe niż dwudziestolatki i na seks godzą się już na pierwszym spotkaniu. Badania przeprowadzone wśród Brytyjek sugerują, że wszystko przez presję otoczenia…
 • Mężczyzna
  Ten dziwny tekst lekarza, który mówi, że należy bardziej na siebie uważać. Na początku myślisz, że żartuje, ba, nawet słuchasz z dumą, że gdy inni traktują cię poważnie, to znaczy, że wchodzisz w okres dorosłości. W pewnej chwili pojawia się jednak ukradkiem: „W pańskim wieku nie można już…”. A Ty sądziłeś, że to nigdy nie nastąpi! Siwe włosy też nie są już rzadkością. Potrzebujesz snu, by móc funkcjonować następnego dnia, i wiesz, że zmarszczki również nie znikną. Tak, młodość się kiedyś skończy!
 • Ilona Staller
  Ilona Staller to pierwsza aktorka filmów dla dorosłych, która znalazła swoje miejsce w polityce. Gwiazda funkcjonująca pod pseudonimem Cicciolina zasiadła w ławach włoskiego parlamentu i stała się wzorem do naśladowania dla innych "artystek" z branży. Staller kończy dziś 62 lata. Zobaczcie jak się zmieniała!
 • Jennifer Lopez: "Masz tylko dobrze wyglądać, uśmiechać się do kamery i sprawdzać się w łóżku"
  Starsze kobiety są bardziej doświadczone, dojrzalsze i ustabilizowane, wydają się więc być wymarzonym materiałem na partnerkę, jednak pozory czasem mylą. Oto 6 powodów, dla których nie powinieneś decydować się na związek ze starszą partnerką.
 • Niezadowoleni z seksu
  Z badań wynika, że żadna grupa wiekowa nie jest tak bardzo niezadowolona ze swojego życia seksualnego jak trzydziestolatkowie. Dla pożądania zabójcze okazują się dzieci i pieniądze…
 • Bezpieczne pozycje
  Choć niektórzy mogą być zaskoczeni, to niejeden emeryt prowadzi bujne życie erotyczne. Z myślą o naszych dziadkach stworzono kampanię społeczną propagującą bezpieczny seks dla seniorów.