• Kremy
  Domowa, codzienna pielęgnacja skóry to podstawa pięknego i młodego wyglądu na dłużej, dlatego wiele z nas poświęca dużo energii i pieniędzy na zakup najlepszych kosmetyków. Ale czy z takim samym zaangażowaniem sprawdzamy ich skład?
 • Julie Zugarová
  28-letnia Julie Zugarová, która 6 lat temu zdobyła tytuł najpiękniejszej Czeszki, uznała, że może wyglądać jeszcze lepiej. Seria operacji plastycznych przyniosła jednak efekt odwrotny od pożądanego. Z pięknej dziewczyny o słowiańskiej urodzie, przemieniła się w… „miss plastiku”.
 • Silikonowy generał Wojciech Jaruzelski
  Kilkakrotnie jeszcze jako minister obrony narodowej odwiedzał umocnienia w Świnoujściu. Od teraz będzie tu na zawsze, jako atrakcja turystyczna. Silikonowy generał Wojciech Jaruzelski stał się częścią ekspozycji Podziemnego Miasta na wyspie Wolin.
 • Ivana Spanovic
  Ivana Spanovic skoczyła prawie pół metra mniej od rekordu życiowego i nie awansowała do finału lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Helsinkach. Według serbskich mediów, powodem było... powiększenie piersi.
 • Implanty PIP nie były toksyczne ani rakotwórcze
  Żel silikonowy w pękających implantach piersi, produkowanych przez francuską firmę PIP, nie stanowi długotrwałego zagrożenia dla zdrowia - głosi raport przygotowany pod kierunkiem dyrektora medycznego brytyjskiej publicznej służby zdrowia NHS Bruce'a Keogha.
 • Pierwszy wyrok w sprawie groźnych silikonowych implantów piersi
  Odszkodowanie w wysokości 7,5 tys. euro muszą zapłacić pacjentce z implantami piersi francuskiej firmy PIP chirurg plastyczny i klinika medycyny estetycznej, w której został wykonany zabieg.
 • Katie Price i Amy Willerton
  Styl tej gwiazdy już dawno stał się synonimem kiczu i plastikowego oraz napompowanego (dosłownie!) „piękna”. Tym razem jednak celebrytka swoje – niezbyt naturalne - wdzięki uwydatniła do rozmiarów groteski. Na dodatek "piękność" kreuje młodszą podopieczną na swoje podobieństwo… Czy to najbardziej wstrząsający gwiazdorski biust świata? Zobacz zdjęcia!
 • Operacja usuwania uszkodzonego implantu piersi przeprowadzona w Klinice Mozart w Nicei przez francuskiego chirurga plastycznego Denisa Boucqna.
  Po tym jak we Francji wykryto 20 przypadków zachorowania na raka piersi u pacjentek z silikonowymi implantami piersi PIP władze wielu krajów zaleciły kobietom prewencyjne usunięcie silikonu. Implanty PIP mogą bowiem stanowić zagrożenia dla zdrowia i życia, nawet gdy nie dają żadnych sygnałów o tym, że są w gorszym stanie.
 • Piersi
  Kolejna afera z nieudanymi operacjami plastycznymi i silikonem w tle. Gemma Garrett, była Miss Wielkiej Brytanii, wyznała, że poddała się zabiegowi powiększenia piersi. Jeden z wszczepionych implantów pękł, a silikon zaczął wyciekać. Teraz Garrett ostrzega inne kobiety przed negatywnymi skutkami zdrowotnymi podobnych operacji.
 • Operacje plastyczne, medycyna estetyczna. Wypełnianie zmarszczek może być niebezpieczne
  Powiększanie biustu, wygładzanie zmarszczek… Poprawianie natury może mieć dramatyczne konsekwencje. Po skandalu związanym z masowym stosowaniem niebezpiecznych implantów piersi przyszedł czas na kolejny, dotyczący substancji redukujących efekty starzenia.