• Kremy
  Domowa, codzienna pielęgnacja skóry to podstawa pięknego i młodego wyglądu na dłużej, dlatego wiele z nas poświęca dużo energii i pieniędzy na zakup najlepszych kosmetyków. Ale czy z takim samym zaangażowaniem sprawdzamy ich skład?
 • Mercedes AMG GT
  Mercedes podgrzewa atmosferę przed premierą nowego dzieła inżynierów. Niemiecki producent ujawnił pierwsze wideo z następcą kultowego już modelu SLS. Oto AMG GT w akcji...
 • Mercedes SLS AMG Coupé Black Series
  Niemieccy inżynierowie wreszcie pochwalili się nad czym pracowali w tajnych laboratoriach. Bestia, którą właśnie spuścili ze smyczy sprawi, że niejeden kierowca osiwieje ze strachu. Oto potwór za kosmiczne pieniądze - Mercedes SLS AMG Coupé Black Series
 • Oto nowy Mercedes SLS roadster
  Mercedes ujawnił zdjęcia modelu SLS AMG w wersji roadster... Znamy też cenę tego mechanicznego dzieła....
 • Mercedes ujawnił zdjęcia z testów SLS-a w wersji roadster...
  Mercedes ujawnił zdjęcia z testów modelu SLS AMG w wersji roadster... Kabinę przykrywa materiałowy dach, tym samym zniknęły słynne drzwi unoszące się niczym skrzydła mewy ("gullwing"). Długa maska skrywa 571 KM i 650 Nm, które produkuje widlasty, ośmiocylindrowy silnik o pojemności 6,3 l. SLS Roadster rozpędza się do 317 km/h! Auto zadebiutuje jesienią w czasie salonu samochodowego we Frankfurcie.
 • Ponad 60 samochodów wyścigowych i rajdowych, kilkanaście motocykli oraz pokaz supersportowych Mercedesów AMG można było zobaczyć podczas VERVA Street Racing w Warszawie. Krzysztof Hołowczyc, kierowca zespołu Verva prezentował Porsche, startujące w barwach VERVA Racing Team w wyścigach serii Porsche Supercup.