• Nie będzie rewolucji w nauczaniu. Ministerstwo nie przyklasnęło pomysłowi branżowego stowarzyszenia, by utworzyć klasy o profilu call center, dowiedział się dziennik.pl.
 • konsultantka telefoniczna
  Płace szeregowych pracowników call center pójdą w górę, zapewniają szefowie firm. Teraz wynoszą nieco ponad 2,7 tys. zł brutto, czyli tyle, ile się zarabia na kasie w dyskoncie.
 • Telemarketer ze słuchawkami w ręku
  Sprzedawałem płyty z muzyką klasyczną. Dzwonię do klienta, to rolnik, jedzie traktorem. I pyta, czego chcę. To ja na to, że porozmawiać o futbolu. On na to, że OK, tylko musi zjechać na pobocze. I tak jakoś od futbolu przeszliśmy do sposobów relaksowania się po pracy, opowiedziałem mu, że ja słucham muzyki klasycznej, co niesamowicie mnie wycisza. I sprzedałem płyty.
 • konsultantka telefoniczna
  Praca konsultanta telefonicznego to bardzo niewdzięczne zadania. Klienci często bywają niemili, niekiedy wręcz napastliwi. Czasem jednak zdarzają się tacy, do których sam konsultant traci cierpliwość. Posłuchajcie tej rozmowy.
 • Matura 2012 - ściąganie 2.0?
  W uchu beżowa mikrosłuchawka, do tego maleńki mikrofon - wszystko połączone z telefonem przyklejonym do pleców. Gdy zaczyna się egzamin, z głośników płyną rozwiązania maturalnych zadań. Czy nowoczesne ściąganie na maturze to już przemysł?