• Samsung QLED 8K
  Na targach IFA Samsung i LG pokazały ekrany 8K. Z kolei Sony i Philips zdecydowały się zostać przy 4K, przy jednoczesnym mocnym podkręceniu tych ekranów.
 • Sony ZF9
  Sony przedstawia nowy soundbar, który naprawdę potrafi wstrząsnąć pomieszczeniem. Japońskiemu koncernowi udało się też rozwiązać największą bolączkę tego typu urządzeń.
 • Sony Xperia XZ2
  Najnowszy flagowiec Sony miał być dla tej firmy przełomem. Zerwaniem z konserwatywną stylistyką, wejściem w krainę mniejszych ramek i większych ekranów. Japończycy zrobili to oczywiście po swojemu, czyli… ostrożnie. Skłonność do ryzyka chyba nie leży w ich naturze.
 • Sony Xperia XA2
  Charakterystyczny, kanciasty design smartfonów Sony praktycznie nie zmieniał się od lat. I podczas gdy inni producenci pracowali nad zmniejszaniem ramek a zwiększaniem ekranów w swoich telefonach, Sony konsekwentnie fundowało nam olbrzymie, niezagospodarowane powierzchnie wkoło wyświetlaczy. Do czasu jednak.
 • Sony Xperia XZ1
  Sony w końcu robi to, co powinno robić już od kilku lat – wypuszcza raz za razem bardzo dobre smartfony. Tyle, że konkurencja znów ucieka.
 • Sony XB-40
  Smartfon to za mało, by zapewnić odpowiednie nagłośnienie imprezy na świeżym powietrzu. Stąd, tak popularne stają się teraz mobilne bezprzewodowe głośniki. Ciekawą propozycję przygotowała firma Sony, przedstawiając swój XB-40.
 • Sony Xperia XZ Premium
  Pisanie o telefonach z każdym kolejnym miesiącem staje się coraz trudniejsze. Z rozrzewnieniem wspominam nie tak dawne w końcu czasy, gdy mogłem dokopać jakiejś firmie, wytykając ewidentne niedoróbki. A teraz? Wciąż poruszam się w kręgu słów: świetny, znakomity, doskonały, co powoli staje się nudne. Gdy więc dostałem do testów Xperię XZ Premium miałem nadzieję, że będę mógł sobie znów poużywać. Niestety – flagowy smartfon Sony nie dał mi najmniejszych szans.
 • XE93 Sony
  Sony udowadnia, że w dobie raz bardziej powszechnych telewizorów OLED, LCD wciąż ma swoje miejsce. Tegoroczny flagowiec - 55XE9305 - nie tylko jest pięknie zaprojektowany, ale także oferuje świetną jakość obrazu.
 • Sony Walkman NW-A30
  Sony chce udowodnić, że w dobie serwisów streamingowych i mp3 z telefonów, przenośne odtwarzacze muzyki wcale nie umarły. Najnowsza odsłona Walkmana, która obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości przeznaczona jest jednak dla wytrawnych i bogatych melomanów.
 • Telefon Sony Xperia XZ
  Zmiany w topowych modelach Sony przebiegają bardzo powoli. Istotnych dla użytkownika nowości w kolejnych modelach nie ma za dużo, dlatego wielu miłośników tej marki zatrzymało się na Xperii Z3. Mam dla nich ważną wiadomość – z wymianą na sporo lepszy model trzeba będzie jeszcze poczekać.