• Wojciech Fedorowicz
  Urządzenia medyczne i systemy wspierające sprzedaż i marketing - tu startupów w Polsce jest najwięcej. W to wszystko wplata się sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe - wyjaśniał w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Wojciech Fedorowicz, partner zarządzający funduszu TDJ Pitango Ventures.
 • Drogowskaz do Doliny Krzemowej
  Chociaż Europa wciąż czeka na swojego Google’a czy Facebooka, nie znaczy to, że po tej stronie Atlantyku środowisko startupowe jest mniej prężne niż w Dolinie Krzemowej.
 • Juicero
  Startup Juicero, dystrybutor systemu do wyciskania świeżych soków, poinformował na swojej stronie internetowej, że zamyka działalność i poszukuje nabywcy. Firma przeżyła na początku tego roku poważny kryzys wizerunkowy.
 • Premier Beata Szydło
  Lokalne NCBiR-y mają planować wydatki, a inwestycje nie będą już omijać mniejszych ośrodków. Program „Startup Poland” to pomysł rządu na unowocześnienie naszej gospodarki i popchnięcie do przodu.
 • Michał Sadowski
  U nas ludzie, którym coś się udaje, nie dzielą się wiedzą. Nie chwalimy się sukcesami, nie przyznajemy do porażek. Mało się uczymy jedni od drugich - mówi w rozmowie z Pawłem Nowackim Michał Sadowski, szef Brand24.
 • Młodzi biznesmeni
  Masz pomysł na biznes i potrzebujesz pomocy? Polski rynek oferuje coraz więcej możliwości dla innowacyjnych przedsiębiorców. Od Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, poprzez sieci aniołów biznesu na potężnych funduszach kończąc. Gdzie skierować pierwsze kroki? Skąd wziął się wysyp start-upów? Wywiad z Maciejem Sadowskim, prezesem fundacji Startup HUB Poland.