• Rihanna
  W tym stroju gwiazda uczestniczyła w występie swojej koleżanki Beynce, która w weekend dała koncert na festiwalu Coachella 2018.
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami Weroniki Rosati
  Młoda mama, polska aktorka filmowa i telewizyjna – Weronika Rosati. Powróciła z Los Angeles do Polski, gdzie będzie pracowała nad nowymi produkcjami i zapewne niedługo zobaczymy ją na ekranie. O jej talencie świadczy to, że nie raz znalazła się na liście „100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu” według magazynu Forbes. Związana z modą, dzięki mamie projektantce, Weronika zawsze wygląda stylowo. Przedstawiamy 4 inspiracje wzorowane na kobiecym stylu Weroniki Rosati.
 • STYLIZACJE Jessiki Mercedes
  Blogerki modowe i lifestylowe zawładnęły światem reklamy. Dziewczyny i kobiety z zapartym tchem śledzą życie swoich zapracowanych idolek, których tysiące obserwatorów, subskrybentów i followersów doprowadziły na szczyt. Niewątpliwie wciąż silną pozycję wśród polskich blogerek ma Jessica Mercedes. Popularność zdobyła prowadząc skromnego bloga, który przez lata przeradzał się w platformę modową, która dziś promuje topowe marki z segmentu fashion & beauty. Sama Jessica to także bardzo dobrze prosperująca „marka”. W roku 2016 zdobyła tytuł „Kobiety Roku” magazynu Glamour w kategorii „Fashion Icon”. Dziś przenosimy się do świata Jessiki i podpatrujemy styl tej topowej polskiej blogerki.
 • Edyta Herbuś
  Kreacja była przepiękna, ale w sytuacji, gdy wszystkie panie dookoła miały zdecydowanie bardziej zakrywające ciało stroje, trudno było czuć się pewnie...
 • STYLIZACJE Natalie Portman
  Aktorka raczej nie eksperymentuje z wizerunkiem. Klasyczną urodę docenił dom mody Dior i uczynił Natalie swoją muzą i ambasadorką. Oficjalnie przyznaje się, że większości torebek nie kupuje, a wypożycza. Jednak jej niewątpliwe wyczucie mody sprawia, że olśniewa zarówno na czerwonym dywanie jak i na co dzień.
 • Penelope Cruz
  Za nieco ponad miesiąc aktorka skończy 44 lata, ale w jej przypadku nie ma to dosłownie żadnego przełożenia na urodę...
 • STYLIZACJE Sandry Kubickiej
  Uśmiech 24 godziny na dobę, wulkan energii, wyćwiczone ciało, profesjonalizm – tak, w wielkim skrócie, można opisać Sandrę Kubicką. Polska modelka obecnie mieszkająca w Miami, ma zaledwie 23 lata i 10 lat pracy w modelingu za sobą! W jej portfolio są sesje dla takich magazynów jak: Cosmopolitan, Fashion Magazine, Glamour czy Playboy. Ostatnio możemy oglądać ją w najnowszej kampanii polskiej bielizny Esotiq. Oto 4 zestawy wzorowane na stylizacjach Sandry Kubickiej.
 • Danuta Stenka
  Zawsze gdy gwiazda pokazuje się w tego rodzaju stroju, rodzą się pytania o to, co miała pod spodem... Pani Danuta na pewno miała świadomość, że i jej nie ominie ten "zaszczyt"...
 • Inspirujący styl Anny Lewandowskiej
  Kobieta, której nie trzeba przedstawiać – Anna Lewandowska. Ciężko pracuje na to, by nie być kojarzoną wyłączenie jako żona piłkarza Roberta Lewandowskiego. Ania nie tylko jest najpopularniejszą sportsmenką w Polsce, ale również założycielką bloga healthyplanbyann, na którym inspiruje zarówno kobiety, jak i mężczyzn do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Organizuje szereg szkoleń, treningów oraz jest właścicielką własnej marki ze zdrową żywnością. Chociaż zdobyła niejeden medal w karierze, nie spoczęła na laurach i nadal walczy o swoje marzenia. Przedstawiamy cztery wiosenne i wieczorowe stylizacje inspirowane jej zestawami.
 • STYLIZACJE inspirowane Macademian Girl
  Kim jest Tamara Gonzalez Perea? Blogerką, dziennikarką, podróżniczką. To tylko kilka z pasji Macademian Girl. Przede wszystkim jest jednak absolutną wielbicielką mody! Ostatnio było o niej głośno m.in. ze względu na obecność na pokazach najsławniejszych projektantów w czasie mediolańskiego i paryskiego Fashion Weeku. Jej stylizacje odbiły się głośnym echem w polskich mediach i nie tylko.