• Zbigniew Maj
  Materiał dowodowy pochodzi głównie z kontroli korespondencji, czyli z podsłuchów. Oficjalnie mówię, że wynika z tego, że jako Komendant Główny Policji byłem podsłuchiwany – podkreślił w czwartek w Poznaniu b. Komendant Główny Policji Zbigniew Maj.
 • Komendant Główny Policji, nadinspektor Jarosław Szymczyk
  Koniec z patrzeniem tylko w statystyki - zapowiada nowy szef policji. Nadinspektor Jarosław Szymczyk mówi też, że chce zapewnić policjantom godne zarobki. 
 • Jarosław Zieliński
  W ciągu kilku dni, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, zostanie powołany nowy komendant główny policji - zapowiedział w piątek wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Jak ujawnił w tej chwili na to stanowisko jest branych pod uwagę kilku oficerów.
 • Policjanci w Nowym Jorku oddają hołd zamordowanym kolegom
  Czarnoskóry mężczyzna zastrzelił w Nowym Jorku dwóch policjantów. Tragedia jeszcze zaostrzyła relacje pomiędzy policją i burmistrzem miasta Billem De Blasio. Atak na policjantów potępił amerykański prezydent Barack Obama.
 • "To śledztwo nie było prywatnym folwarkiem. Od pierwszego dnia było pod nadzorem nieistniejącej już Prokuratury Krajowej, teraz jest pod nadzorem Prokuratury Generalnej" - mówi o sprawie morderstwa Marka Papały zajmujący się nią przez lata prokurator Jerzy Mierzewski. W gorzkiej rozmowie z serwisem tvn24.pl opowiada o niezliczonej liczbie nadzorujących go prokuratorów, z których żaden nie sugerował mu nawet zmiany toku rozumowania.
 • Policja - zdjęcie ilustracyjne
  Komendant główny policji zdymisjonował szefa Centrum Usług Logistycznych, ale ten wciąż formalnie kieruje placówką. Nie można mu wręczyć wypowiedzenia, bo zapadł się pod ziemię - pisze "Puls Biznesu".