• Donald Trump
  Krajowy Komitet Partii Demokratycznej pozwał m.in. syna prezydenta - Donalda Trumpa jr., jego zięcia - Jareda Kushnera i szefa sztabu Paula Manaforta, oskarżając ich o kontakty z Rosjanami, mające na celu wpłynięcie na wybory w USA - podaje "Washington Post".
 • Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia nominacji na szefa Sztabu Generalnego WP gen. broni Leszkowi Surawskiemu
  Gen. broni Leszek Surawski przejął obowiązki szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego od odchodzącego na emeryturę gen. Mieczysława Gocuła. Podczas uroczystości na dziedzińcu tej instytucji obaj generałowie, po kolei przyklęknęli i ucałowali sztandar. "Czuję te wyzwania, które stoją przede mną, jestem świadom tych wyzwań" - powiedział gen. broni Leszek Surawski wcześniej podczas uroczystości, na której prezydent Andrzej Duda wręczył mu akt mianowania na stanowisko szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.
 • Kamera w studiu TV
  Debata Beata Szydło-Ewa Kopacz - 18 października, informują władze Telewizji Polskiej. Oprócz TVP ma być transmitowana przez TVN i Polsat.
 • Andrzej Duda w sztabie wyborczym
  Andrzej Duda chce dziś wraz ze sztabowcami świętować zwycięstwo w wyborach. Prezydent-elekt zdradził też, jak sąsiedzi z bloku uczcili jego wygraną.
 • ANDRZEJ DUDA WYGRYWA DRUGĄ TURĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH
  O godzinie 22:30 sztab wyborczy Andrzeja Dudy wybuchł radością. Na telebimach poszybowały słupki z wynikami poparcia w drugiej turze wyborów prezydenckich. Wiwatom i oklaskom nie było końca. "Chciałbym, aby po zakończeniu mojej kadencji wszyscy uznali, że byłem prezydentem wszystkich Polaków, otwartym na dialog" - ogłosił uśmiechnięty przyszły prezydent.
 • Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda
  Sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego oskarża Andrzeja Dudę, że złamał prawo. Chodzi o to, że kandydat PiS na prezydenta pracuje na prywatnej uczelni. Duda podjął tę pracę bez zgody macierzystej uczelni, czyli Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 • Paweł Kukiz
  Nie będzie piątkowej debaty pomiędzy Bronisławem Komorowskim i Andrzejem Dudą w Lubinie - poinformował Miłosz Lodowski ze sztabu Pawła Kukiza na antenie Polskiego Radia 24.
 • Beata Szydło i Andrzej Duda
  PRzed drugą turą, kandydaci zmierzą się jeszcze w drugiej telewizyjnej debacie. Beata Szydło nie chce jednak zdradzić szczegółów ustaleń - twierdzi, że tak umówiła się ze sztabem Bronisława Komorowskiego.
 • Tomasz Karolak
  Sztab PiS oburzony wczorajszym programem "Tomasz Lis na żywo" w TVP2. Szefowa sztabu Andrzeja Dudy Beata Szydło powiedziała, że złoży protest do TVP, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz Rady Etyki Mediów. Sztab chce także przeprosin jeszcze dziś w głównym wydaniu "Wiadomości".
 • Prezydent Bronisław Komorowski
  Michał Kamiński wchodzi do sztabu Bronisława Komorowskiego - donosi "Fakt". Były spin doktor PiS – zajmie się przygotowaniem prezydenta do telewizyjnej debaty.