• Zamach w Tajlandii
  W kilka godzin po wybuchu 2 bomb, które eksplodowały w czwartek w nadmorskim kurorcie Hua Hin, w piątek doszło do kolejnych eksplozji – w położonym na południu Surat Thani, w Hua Hin i na wyspie Phuket. Władze podały, że ogółem w zamachach zginęły 4 osoby.
 • Tygrys
  Tajlandzka policja znalazła na działce w Kanchanaburi cztery żywe tygrysy i kilka pustych klatek. Podejrzana posesja była wykorzystywana jako rzeźnia. Przetrzymywano w niej zwierzęta nielegalnie przemycane przez świątynię Tiger Temple.
 • Za kierownicą
  Władze w Tajlandii zamierzają, wobec zastraszającej liczby wypadków drogowych, skazywać pijanych i notorycznie naruszających przepisy kierowców na pracę w kostnicach i szpitalach. Celem tej kary ma być uświadomienie kierowcom skutków ich nieodpowiedzialności.
 • Małgorzata Ostrowska na wakacjach w Tajlandii
  Małgorzata Ostrowska przed końcówką polskiej zimy uciekła do Tajlandii. Gwiazda spędzała czas na kąpielach, plażowaniu i smakowaniu lokalnych specjałów. Zdjęciami z wakacji pochwaliła się na Facebooku.
 • Bangkok, Tajlandia
  Tajlandia to kraj egzotyczny, ale otwarty na świat. Świetnie się nadaje na pierwszy kontakt z Azją. Za dnia można spędzać czas na rajskich plażach, wygrzewając się w słońcu, a na bardziej aktywnych czeka bogata oferta sportów wodnych i interesujące zabytki. Tajlandia ma jednak i drugie oblicze - nocą zamienia się w prawdziwy imprezowy raj. Sprawdź, jak bawią się mieszkańcy Bangkoku i które kluby słyną z najlepszych imprez.
 • Przemysław Saleta
  "Na początku kwietnia wyprowadzam się do Tajlandii i przyczyniły się do tego działania PiS" - przyznaje w rozmowie z "Newsweekiem" bokser Przemysław Saleta.
 • Indonezja
  Kraje azjatyckie są ciekawą alternatywą do spędzenia aktywnych i na pewno niezapomnianych wakacji. O tym nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy jedynie obalić mit o wysokich kosztach azjatyckich wojaży. W większości krajów Azji Południowo-Wschodniej, bo ta cieszy się największym zainteresowaniem podróżników, koszty życia są ponad dwukrotnie niższe niż w Polsce! Widać to nie tylko po cenach produktów, np. kosmetyków, lecz także tego, co dla turystów jest najważniejsze: hoteli, transportu i słynnej azjatyckiej kuchni.
 • Prambanan i kościół w kształcie kury
  Tym, co przyciąga Europejczyków do Azji, jest jej odmienność. Wynika ona nie tylko z kuchni czy klimatu, lecz także z tradycyjnych wierzeń i religii. Jednak samo zwiedzanie świątyń kojarzy się raczej z nudą, dlatego przedstawiamy tylko te miejsca, które naprawdę zachwycają i pozwalają poznać prawdziwego ducha Azji. Tak jak bez Notre Dame nie poznasz Paryża, tak bez tych miejsc nie dowiesz się niczego o krajach Dalekiego Wschodu.
 • Tajlandia
  Tajska policja wykryła bombę podłożoną w stolicy kraju - Bangkoku. To kolejny ładunek wybuchowy znaleziony w mieście po zeszłotygodniowym wybuchu, który zabił 20 osób. Wśród ofiar byli zagraniczni turyści.
 • Tajlandia, Bangkok, Pałac Królewski
  Tajlandzkie władze na tropie sprawcy wczorajszego zamachu bombowego w Bangkoku, w którym zginęło co najmniej 21 osób. Trwają poszukiwania mężczyzny, którego na krótko przed wybuchem zarejestrowała kamera jednej z telewizji.