• Sylwester w prowincji Phetchaburi, Tajlandia
  Do sylwestra zostało jeszcze dużo czasu, ale nie czekaj - zaplanuj świętowanie z wyprzedzeniem, a unikniesz zbędnych kosztów i stresu. Prezentujemy ciekawe propozycje na spędzenie tej niepowtarzalnej nocy.
 • Tajlandia
  Władze Tajlandii są zaniepokojone pogarszającym się wizerunkiem kraju w oczach turystów. Niedawne zabójstwo dwojga brytyjskich wczasowiczów może jeszcze bardziej pogorszyć wizerunek kraju jako miejsca bezpiecznego i beztroskiego wypoczynku - uważają przedstawiciele tajskiego sektora turystycznego.
 • Równolegle do wzrostu liczby wyjazdów w egzotyczne rejony świata rośnie liczba nietypowych chorób wśród Polaków. Jedną z przyczyn jest to, że część wyjeżdżających rezygnuje ze szczepień .
 • Dziecko urodzone przez surogatkę w Tajlandii
  Ta sprawa coraz bardziej bulwersuje opinię publiczną w Tajlandii i Australii. Para Australijczyków, którym surogatka w Tajlandii urodziła bliźnięta, porzuciła jedno z nich ze względu na chorobę. Teraz okazuje się, że biologiczny ojciec dzieci wcześniej skazany był za pedofilię.
 • Dziecko urodzone przez surogatkę w Tajlandii
  Ponad 190 tys. dolarów zebrano już na leczenie urodzonego w Tajlandii chłopca, którego historia wstrząsnęła ludźmi na całym świecie.
 • Słoń
  W prowincji Ayutthaya, na południu Tajlandii odbył się niezwykły mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną słoni i grupą uczniów z lokalnej szkoły.
 • Tajscy żołnierze nie dopuszczają do protestów w Bangkoku
  Liczba przyjeżdżających spada: wprowadzoną po przewrocie godzinę policyjną trudno zaliczyć do atrakcji, które przyciągną gości. Ale polskie biura podróży liczą, że sytuacja szybko się unormuje, i nie wycofują ofert.
 • Przewrót wojskowy w Tajlandii
  Przewrót wojskowy w Tajlandii. Władzę wkraju przejęło wojsko. W orędziu telewizyjnym szef tajlandzkich sił zbrojnych powiedział, że decyzja ta została podyktowana względami bezpieczeństwa narodowego.
 • Stan wojenny w Tajlandii
  Uzbrojeni żołnierze na ulicach, pojazdy opancerzone, budynki obstawione przez umundurowanych ludzi - tak wyglądają teraz ulice największych miast. Armia wprowadziła stan wojenny w Tajlandii. Czy coś może grozić turystom, którzy chętnie jeżdżą do tego azjatyckiego kraju? Polskie MSZ wydało w tej sprawie specjalny komunikat.
 • Stan wojenny w Tajlandii
  Tajlandia od tej nocy nie jest już takim samym krajem jak dotąd. Armia wprowadziła na całym jej terytorium stan wojenny. Tajlandia to popularny kierunek urlopowy polskich turystów.